Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Nnorbi1 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (15)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
Topik: Cerkno
2007.02.08. 20:24
Sziasztok !

mi feb 3 jöttünk haza Cerknoból.
A hotel kívülről olyan szoc reállos kinézetet hoz kicsit megilyedtünk mikor megláttuk, de semmi gond belülről nagyon pöpec. A kaja csak ódákat lehet zengeni róla. Szobák korrektek a kiszolgáló helységek uszoda sauna fin ,infra meg van egy harmadik de abban nem voltunk. solárium,maszázs kozmetika konditerem jól felszerelt személyzet nagyon kedves.
Reggeli büfé minden van érdemes korán lemenni mert 9 körülre nem olyan a választék mint 1/2 8 kor. Vacsora 3 menű mi spec minden nap mind a hármat választottuk. két felnőtt és egy gyerek volt a létszám így könnyen voltunk.+salibüfé+deszert és fagyi büfé na klasszvolt ez a lényeg.

A pályák nagyon rendben tartottak délutánra alig buckásodtak mikor eljöttünk olvadt szerintem nem eset azóta de a pályán 100 cm hó van fenn. nekünk szerentsénk volt eset 25 ie héten friss hó.
havas tájban utaztunk oda haza felé minden elolvadt a tájról.
de a pályák jó fekvésüek nem süti egésznap a napocska így ott nem olvad meg rendbe rakják elég jól minden ment mire haza jöttünk tömeg nincs max 30 sec álltam sorba de legtöbbször lecsuszás be a felvonóba.
Jó családi síterep 4éves lányom itt tanult meg síelni a hétvégére DE van olyan fekete is hogy nem láttam az aljátt élvezetes volt rajta síklani.
Húúúúú ahogy írom ezt máris honvágyam van vissza menni.jövöre tuti ide megyünk jan 27.től megint lesz magyar síoktatás és sí ovi is . pontos infohoz tudok segíteni a jövő évvel kapcsolatban

Üdv és jó síelést
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
Topik: Cerkno
2007.01.26. 20:41
akkor találkozunk mert mi si 28 tól megyünk
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
Topik: Cerkno
2007.01.26. 15:21
szerintem nincs ennyire nem nagykvalítású a szálloda de ne legyen igazam a honlapjukon nem jelzik
http://www.hotel-cerkno.si/?lng=eng
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
Topik: Cerkno
2007.01.25. 20:58
sziasztok

igen hála istennek web camerákat látva jó bőségesen eset hó cerknoban pedig egy héttelk ezelőtt tárgyaltam utazási irodával a síbérletek nem átvételéről de csak csak minden megoldodik
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
Topik: Cerkno
2007.01.12. 19:10
Természetesen beszámolok majd nektek leírom tapasztalataimat remélem csak jót tudok írni
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
2007.01.07. 20:12
Sipiék részére!

első és legfontosabb dolog a sí tudásotok, mert ha nem akartok napi 20-30 km síelni és mindig más pályákon akkor célszerübb egy kisebb síterepet előnyben részesíteni. Mivel kisebb terep olcsobb bérletek jelentősen átlagban olyan 20-35 km nyi pályarendszer 100 -120 euro/ 6 nap a nagyok 130 -150 euro/6nap felnőtteknek.
Célszerű első nekifutásra több utazási iroda ajánlatát átböngészni és leszükíteni a 4-5 terepre ami szímpatikus ajánlatos családbarát pályákat nézni mert ebben az esetben nagyobb az esélye hogy mindenki jól érzi majd magát és talál a tudásának megfelelő pályát.utána lehet böngészni a szállásokban. utazási iroda álltal ajánlott szállásra rá lehet keresni a neten és úgy foglalni
úgy cakli pakli 250 300 ezer forintot lehet számolni a családra és egy hétre ez szállodára értendő apartmanok valmivel olcsobbak.
ha megvannak a terep elképzelések itt a fórumon is lehet olvasgatni persze ez időbe kerül
üdv
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
Topik: Cerkno
2007.01.04. 12:18
Köszi

reméljük esik még mert ahogy néztem elég gyengusz a kép alapján a minőség jan 28 -tól megyünk
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
Topik: Cerkno
2007.01.04. 09:33
sziasztok!

tudnátok nekem segíteni cerknonak hol lehet megnézni az időjárását a saját honlapjukon kívül segítséget előre is köszi.
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
2006.12.26. 20:28
írtam be a határhoz közelibe ott kapsz választ
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
2006.12.26. 20:27
Sziasztok

Most jöttünk meg Stuhleckről sajnos rossz híreim vannak, ha nem esik friss hó akkor nagyon gyalázatos lesz a helyzet. Hó csak a felső pályákon türhető, tömeg az nincs hála istennek. Alsó részeken nagyon jeges főleg délutánra a csákányosoknál még tartják a frontot a legtöbben ott síelnek. Összeségében nem volt rossz de kéne új hó. pedig ma még a hirschenkogel is le volt zárva a fis cupa miatt.
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
2006.12.23. 16:26
Sziasztok!

Ma beszéltem a Stuhlecki felvonó üzemeltetőjével, üzemelnek a nagy völgy felvonó mellette a csákányosok valamint a tetőben a két felvonó hétfőre keddre talán kinyit a családi valamint a baby lift is napsütéses idő van 0 - - 4 fokkal azt mondta csódálatos idő van.
csak ennyit szerettem volna
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
2006.12.21. 14:03
Szerintem holt szezonban olyannal mint honlap és egyéb apróságok kellet volna foglakozni + nem a legutolsó pillanatban beszerezni hóágyut és egyéb ehhez kapcsolódó létesítményeket. Én nem bántani akarom a beruházokat mert nem ismert a anyagi és egyéb lehetőségeik de ezeket előre is be lehetet volna állítani a csata rendbe valamilyen módon. A jegy elővételi lehetőség nem rossz dolog támogatható. De sorban állni kell a sógoroknál is néha persze ami nem egy utolsó dolog hogy az adott napi jegyért mekkora pályán és mennyit lehet síelni legutóbbi eplényi kirutszanásom után a lécemet ki kellet dobni mert a kövek olyat alakítottak rajta igaz ez jó pár éve volt azóta kétszer is meggondolom, hogy elmennyek e oda síelni. Azért a sogoroknál még mindig jobban megéri síelni mint itthon.kicsit jobb az napijegy sielhető km aránya. ha az arányokat néznénk itthon pl eplényben max 1500 - 2000 Ft/ napijegy lenne a reális de ez csak álom legutobbi amire emlékszem 3500 ft volt 4-5 éve és nem lehetet váltani mert nem volt arányban a síeléssel maradt menetjegyek vásárlása .
De reméljük ez hamarosan megváltozik. HAJRÁ
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
2006.12.19. 13:24
Sziasztok!

Ma beszéltem Sthuleck információs telefonszámán egy hölgyel aki azt mondta szeretnének megnyitni a hétvégén de jellenleg kevés a hó mi dec 26. -án szeretnénk kiugrani síelni. Péntk szombaton lehet érdeklődni mert a héten 2 napra is jósóltak havat a meteorologusok bizakodnak odakint. ha lesz több infom irok majd a két ünnep között valószínübb a léctönkretétele nélküli síelés.
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
Topik: Cerkno
2006.12.09. 08:30
Szia Zacsek!

Köszönöm az infot reméljük jó lesz. A családi pályákat kedveljük mivel 4 éves gyerköcünk is jön és ő most tanul síelni.
Tudomásom szerint ezen a 28. ai héten jönnek síoktatok is és lesz gyerek ovi is persze síoktatással egybe kötve, Kecskeméti utazási iroda szervezésében. addig is szép telet nektek
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
Topik: Cerkno
2006.12.07. 10:00
Sziasztok !

Családommal jan 28 -feb 3 megyünk ide síelni a Hotel Cerkno- ban fogunk lakni, milyen tapasztalaitok vannak a síterepről? Mennyire gyerekbarát? És milyen a szálloda
Segítségetek előre ia köszi.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.