Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

tüfi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (23)Időben csökkenő Időben csökkenő
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2017.08.14. 19:29
Szia Andi!
Köszi a hozzászólásod és segítséged, de már letettünk erről a síterepről. Nagyon drága a szállás,maradunk a Schladmingi sílégiónál. Már 7 éve oda járunk, de normál áron. 1 7 nap , félpanzió és síbérlet 600 Euró- Ez még emészthető és nagyon rendesek. Ja és pályaszállás.
Ódv: Márti
Előzmény: (s.andi 195736)
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2015.01.12. 17:14
Nem bántam meg, hogy maradtunk!
Egész éjjel szakadt a hó és viharos erejű szél volt.No de a reggel!! Ragyogó napsütés, fehér fenyők és isteni pályák. Hochwurcról, ahol a szállásunk is van, már évek óta ugyanaz, http://tonner.at/hu/home - mindenkinek csak ajánlani tudom, elindultunk két hegyet átsízve Hauser Köblingre, kedvenc hegyemre. A 3-as pálya nekem a csúcs. Nem nehéz és csodásan lehet rajta venni az íveket. - magam csak nagyon szerető, de nem profi szinten tudó síző vagyok-.
Azzal azonban szembesültem, hogy az évek előrehaladtával az állóképesség, nem nő.
Összegezve a mai napunk csodás volt, esés nélkül tudtunk élvezni ezt a csodás sportot.
Örülök, hogy egyszer "valaki" rábeszélt. Azóta is folyamatosan tanulom.
Mindenkinek nagyon szuper csúszásokat kívánok!
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2015.01.11. 14:58
Reggeli után nagy dilemma: menjünk haza vagy maradjunk?
Döntésünk: maradunk és megnézzük Reieteralmot. A parkolóban szakad az eső, reménykedünk, hogy fenn esik a hó.Így volt!!! A tegnapi +16 fok helyett -2,5 fok.
A fenyők már majdnem fehérek, szél igaz fújt, de a csúszás nagyon jó volt. Látási viszonyok? Hát, aki ismeri a pályát- ilyenek vagyunk mi is- az letalál.
Néha leállították a kabinost, de aztán szerencsére újra megindították a szél miatt.
A szél és a pálya rendesen kivette az amúgy sem "profi állóképességünket", így korán befejeztük a napot, viszont nem estünk és nem sérültünk.
Reméljük, holnap tiszta, hideg és napos időnk lesz.
Mindenkinek jó csúszást.
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2015.01.11. 07:29
Szia Balázs!

Köszi a hozzászólást, a szívem szakadt meg a porhó hallatán.
Az itteni, ma reggeli tények: szakad az eső!!!

Itt nem maradunk, merre vegyük az irányt? Reggeli közben kitaláljuk. Talán, ha nyitva, megnézzük a Dachstein gleccsert. A semminél az is jobb, csak kicsi a terület.

Mindenkinek eső és balesetmentes csúszást!
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2015.01.10. 21:40
Szia linda!

A Berfex és a sielünk.hu-n is havat irtak. Ráadásul nem keveset. Nézd meg.
Marad a remény, ami hóért esedezik.
Előzmény: (pigeon 177570)
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2015.01.10. 17:55
Egy valamit megtanultak tőlünk az osztrákok: HAZUDNI!!!
Semmi nem igaz abból, amit a közeli előrejelzésre írnak!!
Mára a 15 cm hóesés helyett a hegyekből ömlik a víz, a pálya alján pedig szörfözni lehetett. Kilátszik a föld sok helyen, és hát egy szóval jellemezve: KATASZTRÓFA!!!
Elkeserítő a helyzet. Ma +14 fok volt, sajnos szörfdeszkát nem hoztunk magunkkal. Mi balgák, sízni szerettünk volna!
Reiteralmon a középső állomástól működött a felvonó, de a pálya, csak túlélésre volt jó.
Mivel 1 hétre érkeztünk, gondolkodtunk az azonnali visszaúton. Aztán mégis adtunk egy esélyt - a hegynek és a csodának, hogy talán esik éjjel a hó-. Holnap kapja a másodikat, ha nem jön hó, hazamegyünk.
Tanács: Ne higgy az előrejelzésnek!!!
A Dachstein gleccserre rálátunk a szobánkból. Na az naplementekor csodálatos volt.
Sajnálom, a rossz hírt, de ezek a tények.
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2015.01.07. 22:38
Hello Gergő!
Köszi a tájékoztatást, mi szombaton indulunk. Remélem az enyhülés ellenére remek pályák lesznek és a hóhatár miatt sem kell aggódnom. Nem lenne jó, csak a fenti pályák felét használni, de első csúszás, biztos Hauser Köbling lesz.
Üdv: tüfi
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2015.01.06. 20:21
Helló mindenkinek!

Van kint valaki most, ezen a síterületen!
Milyen az idő? Tényleg várható kb 50 cm friss hó? Az előrejelzésben ezt látom. Lehet hinni neki?
Ha valakinek van friss infója, köszönettel veszem.
Mindenkinek balesetmentes sízést kívánok!
Gyors válaszokat előre is köszi.
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2014.12.14. 18:32
Köszi Csabor! Ha még ott leszel és megismerlek a pályán vendégem vagy egy forralt borra.
Remélem addig még hóanyó is beindul. Már alig várjuk, hogy "tiszticcsa' a levegő a tüdőnket és a fehér hegyek látványában tudjunk gyönyörködni. Na meg a pályák élvezete.
Köszi a biztatást még egyszer!
Előzmény: (csabor 175633)
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2014.12.14. 15:43
Köszi a tippet. Olvastam, de nem nyugtatott meg.
Előzmény: (Egér 64 175625)
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2014.12.14. 14:35
Aki kint van, írjon valami biztatót! Érdemes elindulni erre a területre? Mi csütörtökön érkeznénk, de a helyzet, amit látunk a web-en, gondolkodóba ejt.
Válaszokat előre is köszi.
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2014.12.09. 19:41
A 18-án már mi is ott leszünk. Remélem addigra minden OK-s lesz, és szuper pályák fognak várni.
HÓ es, es, es, es, es......
Előzmény: (Leon74 175329)
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2014.11.24. 22:31
Szia Pepe!
Ezt a szállást tudom ajánlani, több éve ide járunk. 10 szobájuk van és nagyon aranyosak. Pályaszállás, nagyon tudom ajánlani. Persze nem tudom, milyen szempontok szerint keresel, de érdemes megnézni van- e még náluk hely.

http://tonner.at/hu/home

Mi ide megyünk nemsokára. Remélem, tudtam segíteni.
Üdvözlettel: Czebe Márti
Előzmény: (Pepe88 174541)
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2013.02.14. 16:01
Szia h64

NAgyon -nagyon jó, szinte pályaszállást ajánlok. Mi évek óta oda járunk. Hivatkozz rám nyugodtan, jól ismernek bennünket.
Mindent megtudsz a honlapjukon, de ha kérdésed van, szívesen válaszolok. Nem kell autót használnod akár 1 hétig sem. A férj síoktató, régebben, de lehet még most is versenyszerűen sízett. Gyerekeket oktat. A feleség egy tünemény és van 3 gyermekük.
Remélem segítettem. Üdv: Márti

http://tonner.at/hu/home
Előzmény: (h64 154877)
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2013.01.06. 19:01
Ja és még valami ! A síbérlet az összes 4 hegyre Schladming, Planai, Hochvurze, Reiteralm, valamint a Dachtein gleccserre is jó. A buszokat is ingyen használhatod, bár nekünk nem kellett, viszont ha ott maradsz az egyik hegyen és a felvonók már nem mennek, busszal haza tudsz menni.
Bocs, ez az előbbiből kihagytam.
Üdv: C Márti
Előzmény: (Bodoni 149522)
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2013.01.06. 18:57
Szia Bodoni!

Előleget nem kell küldeni, mi az utolsó nap este szoktunk fizetni, együtt a fogyasztással. Ja és náluk kedvezményes síbérletet tudsz venni. Adnak egy cetlit, amit a pálya alján lévő kasszánál kell leadnod. Ott csak a kauciót kell fizetni és ad neked annyi bérletet, amennyit a szállásadód ráírt. A síjegy árát is az utolsó napon együtt fizettük a szállással ás a kajával. Ja és a jegy árából kedvezményt is adnak, mert le vannak szerződve. Nagyon korrektek, mi szeretjük őket.
Csak ajánlani tudom. Viszont időben foglaljatok, mert ha egyszer kipróbálod, utána csak oda mész hozzájuk.
Ha megjöttetek, kérlek írj nekem a tapasztalataidról.
Jó sízést! Üdv: C Márti
Előzmény: (Bodoni 149522)
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2013.01.05. 19:17
Ha foglaltok szállást, hivatkozzatok rám ( Czebe Márti)
Talán így könnyebben fog menni. Az ismerős, megbízható vendégek mindig jobbak.
Ha kell fénykép a környékről küldhetek, ha kéred.
Üdv: Márti
Előzmény: (Bodoni 149448)
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2013.01.05. 16:03
Szia Bodoni.
Csak ajánlani tudom a következő szálláshelyet. Pályaszállás, egy kis családi panzió. A tulajoknak van 4 csemetéjük és beszélnek angolul is. Magyon aranyosak és az ár érték arány szerintem kiváló. Mi már legalább 4 éve oda járunk és nem is akarunk más szállás után nézni. Egy hétig az autót elő sem kell vennetek. Van náluk fél panziós ellátás is, azt külön lehet kérni, megállapodás kérdése. Egyszóval: nézd meg, nem fogsz csalódni. Ja és a férj Wolfgang síoktató. Ha van még kérdésed írj: Üdvözlettel : Czebe Márti
Előzmény: (Bodoni 149282)
tüfi
23 élménybeszámolót írt
23
14 éve tag
2011.12.26. 21:25
Szia hp79

Ezt a pályaszállást nagyon ajánlom. Mi évek óta visszajárunk.
két hét múlva is megyünk hozzájuk. Korrektek, nagyon kedves házaspár 3 gyerekkel. A férj síoktató. Nagyon ajánlom őket.
Könnyen oda lehet találni hozzájuk, és egy hétig az autót sem kell használni, ami nem elhanyagolandó szempont.

http://tonner.at/hu/home
Előzmény: (Petkovics 128131)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.