Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gyiluk által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (12)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyiluk
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2011.02.17. 16:57
Szia pasity!
Mi a pesti Campus Club utazási irodán keresztül mentünk Bovecre, nagyon akciós áron, szuper apartmanba.Nézd meg a honlapjukat!Egyébként, ha tudsz angolul valamennyire szerintem ott kint is találsz helyet mert minden második háznál hirdették a szállást. Amikor mi voltunk nem esett hó tiszták voltak az utak, végig Szlovénián keresztül mentünk, így nem kellett két pályamatrica.Ha van kérdésed szívesen válaszolok !
gyiluk
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2011.02.09. 10:21
Üdv mindenkinek !
Megjöttünk Bovecről, nagyon röviden és tömören szerintünk -nagyon jó sípálya Bovec Kanin -.Kisebb malőrök itt is voltak,de hol nincsenek ?
Rövid beszámolóm :
Mi 5 napot síeltünk egyet kirándultunk.A szállásuk a központban egy szuper apartmanház volt, minden rendben volt vele közel volt bolt étterem, az emberek kedvesek voltak.Vasárnap átvitt a busz minket az olasz oldalra mert a nagy szél miatt nem mentek a fölvonók Bovecen.Itt ért a legkellemetlenebb élmény bennünket ugyanis a neten meghirdetett bérletárak jóval többe kerültek, majdnem 50 eu val fizettünk többet mint amire számítottuk. A pályák jók voltak ezen az oldalon. Hétfőtől már indult a fölvonó Bovecről is, így már nem kellett átbuszozni olaszba.Igaz, hogy nagy volt a hó odafönt, de azért egy kis friss hó jól jött volna.Így is jók voltak a pályák talán az olasz oldal nekünk jobban tettszett.Még azt találtuk furcsának és visszataszítónak, hogy abban a 3-4 kajáldában ami fönt van mindenhol azzal fogadnak, hogy nincs piknik, vagyis nem ülhetsz be megenni az otthon elkészített kis szendvicsedet meginni a teádat.Én ezt Ausztriában nem tapasztaltam.
Mindent összevetve azért jól érzésekkel telt el az 1 hét.A táj az valami eszméletlen szép. Felmásztunk a Boka vízeséshez a hegyoldalon, majd lent a meder felől is próbálkoztunk.Szuper egy hely,nem is a földön éreztük magunkat.
Én csak azt tudom ajánlani azoknak akik még nem mertek elindulni erre a részre, hogy fogják a a hátizsákot, sílécet és irány Bovec !!
gyiluk
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2011.01.10. 20:53
Szia !
Talán tudok segíteni, ha tudtok németül akkor lebeszélhetitek. Ez Wenigzell mellett a hegyoldalon van egy parasztudvar,sok állattal, kedves háziakkal, rendelhettek ottani étkezést is.Tiszta ,tágas fürdős szobák, mindegyikhez erkély, a folyosón konyha, gyönyörű kilátás.Mi nagyon jól éreztük magunkat, ajánlom nektek itt mindannyian elfértek, sok sípálya könnyen megközelíthető innen.
Cím:
bei Familie
Erika und Ernst Hofer
Kandlbauer 3
A-8254 Wenigzell
Tel. u. Fax.: +43 3336 2462
E-Mail: office@urlaub-hofer.at
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
gyiluk
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2011.01.07. 19:59
Mi még nem voltunk ott,de remélem nem térünk haza rossz emlékekkel, úgy mint néhányan.Eddig Ausztriába jártunk, most új hellyel próbálkozunk.Valaki írjon már valami jót is a téli Bovecről !?!?!
gyiluk
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2011.01.06. 19:39
Halihó!
A mostani szezonban járt valaki síelni Bovecen ? Tud valaki valami tájékoztatást adni a sípályákról ?
Köszi !
gyiluk
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2009.01.14. 14:53
Hahó!!Valaki!!
Volt mostanában valaki ezen a pályán?Ha igen megköszönném a beszámolóját,ugyanis ide most mennék előszőr!
KÖSZIKE!
gyiluk
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2008.02.21. 16:46
Halihó 4
Én nyaranta sokat látogatom a gyönyörű erdélyt, de még nem voltam sielni sosem kint. Tud valaki esetleg valami jó közeli sípályat kesckeméthez? Köszi
gyiluk
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2008.02.19. 21:21
szia alfer!
Mönichwaldba már siestünk többször is nekünk nagyon tettszett olyan jó kis gyakorló pálya persze hamár jól tudsz sielni,Strallaget még nem probáltuk sak azt hallottk, hogy olyansmi mint Wenigzell.
gyiluk
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2008.02.18. 21:21
Nekünk a fölső kék pálya tettszett a legjobban mert nagyon jó volt rajta a hó, ráadásul tényleg klassz széles.Szerintem kezdő sielő is le tud jönni rajta óvatosan.A 3-as szélső pályán volt a legtöbb jeges szakasz, egy kicsit jobban megdolgozta az ember lábát de azt is lehetett élvezni.Érdemes minél föntebb menni a pályákon, nem kell megijedni tőlük, fönnt mindig jobb a hó.
gyiluk
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2008.02.17. 18:51
MoZso!
egy hete szuper volt Sthuleck, mindeütt nagy volt a hó szerintem azóta nem olvadt semmit.
gyiluk
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2008.02.17. 18:48
Halihó!
Én Kecskemétről mentem a Joglandi spályákra (Wenigzell, St. Jakob, Haureck) jok voltak a pályák km-ben mérve odafelé 430 km volt Szombathelyt útaejteve, hazafelé autópályán 470km.Szerintem nem egy nagy távolság innen azország közepéből.
gyiluk
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2008.02.14. 20:29
Sziasztok!
A múlthetet a joglandi pályákon töltöttük,kinti szállással,kedvezményes belépőkkel (Zsolt segitségével, amit köszönök meki).Szerdán friss hó esett,ami jávította a pályákat.Nekünk nagyon megfeleltek a pályák.Tetszett a hauerecki pálya amit még nen ismertünk.Szombaton átmentünk Mönichkirchenbe de ott a legjobb pályák nem működtek, így továbbmentünk Stuhleckbe .Ott eszméletlen jó vólt minden pálya, igaz meg is kellett fizetni.Rengetegen voltak,kicsit sokat kellett várni a fölvonóknál.St.Jakobon is jőt siltünk.Röviden ennyi.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.