Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Krjani által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Krjani
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
Topik: Zauchensee
2007.03.02. 21:00
Zauchensee pályái között az 1-es inkább alkalmas kezdőknek, viszont a liftből a tetőn kiszállva az 1-es ugyan kék, de egy kb. 50m-es elég meredek szakasszal kezdődik, utána már jó. A kék 14-es a délnyugati oldalon van és azok a pályák mind meredekebbek. A kék 15-ös most hét végén is le volt zárva, de mivel az is a délnyugati oldalon van az is meredekebb. Az egész komplexumban a délnyugati pályák a meredekebben és az észak-keleti fekvésűek lankásabbak.
Igaz hogy nem Zauchensee-ben hanem egy heggyel odébb Flachauwinkl-ben az F5-ös pálya az ami valóban kezdőknek ajánlott. Széles, enyhe lejtésű, és a hegy tetején van tehát nehezebben olvad, ideális tanulópálya.

Síkölcsönző mindenhol van, Zauchenseeben, Flachauban, Flachauwinklben közvetlenül a völgyállomásoknál, vagy bent a településeken több is van. Ha további részletekkel segíthetek nyugodtan hívjatok fel. (20-5147742)
Egyébként akit érdekel az idei szezonban a szokásosnál sokkal nyomottabbak az új és a használt síléc árak is Ausztriában. Pl. új Atomic SL9 Device 311 kötéssel az Intersportnál 240 Euro (Eredeti ára 550 volt).

Jó síelést mindenkinek!
Krjani
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
2007.01.25. 20:59
Itt találtok a szállásotok közelében lévő pályákról infókat.


http://www.bergfex.at/steiermark/
Krjani
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
2007.01.24. 21:06
Sziasztok!

Alpl egy kicsi, nem drága, de kellemes családinak mondható pálya 7km pályával. A pályák kék és piros jelzésűek, de van egy egész rövid fekete is. Egy völgy mindkét oldalát lehet besízni, kis túlzással mondható síhintának is (hintácska). A hátsó pályái szélesek, lankásak, jó tanulópályák. Alpl pár km-re van az autópályától, könnyen elérhető. Nekünk nagyon tetszett.
Krjani
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
2007.01.23. 22:51
Szia!

Interneten nézhetőt nem tudok, de régebben az osztrák 3SAT reggel 8-tól 9-ig közvetítette a síterepek élő kameraképeit. Sajnos már én sem tudom nézni mert Székesfehérváron levették az általam fizetett kábel TV csomagból (kb 50 csatorna) szinte az összes német nyelvű adót kivéve a SAT1-et. Szóval ajánlom a 3SAT-ot.

Szia!

Krjani
Krjani
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
Topik: Reiteralm
2007.01.17. 20:50
Szia!

Reiteralm a schladmingi síhinta komplexum nyugati pályarendszere. Nagyon kellemes, nagyrészt piros jelzésű pályákkal, közvetlen a Hochwurzen mellett ahol nagyon jó tanulópályák, esti pálya és 7 km hosszú szánkópálya van. Egy síbérlettel besízhető a Hauser-Kaibling, Planai, Hochwurzen és a Reiteralm (kb 120km pálya). Szálláslehetőség a környéken rengeteg van. Mi Aichban voltunk Schladmingtól pár km-re keletre, tüneményes kis hely.

Üdvözlettel

Krjani
Krjani
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
Topik: Davos
2006.11.26. 23:15
Sziasztok!

Én is nyertem 3 napos síbérletet, de én el is akarok menni.
Meg kéne ezt szervezni, elvégre kb. 120-an nyertünk az országban. Én várom az érdeklődőket, autó, síbox van.
Krjani
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
2005.12.13. 20:57
Sziasztok Síelők!

A Hauser-Kaibling pályáiról kérdeznék. Van-e úgymond megdöntött focipálya szerú tanulópálya mint pl. Kreischbergben a felső 400m-es pálya.

Üdvözlettel,,

Krjani
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.