Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Füry által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
Füry
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2012.02.16. 21:30
Indulás előtt kicsit féltem Szlovéniától, mert nem olyan hóbiztosnak tűnt. Hát nekünk szerencsénk volt, mert két nap alatt kb. 50 cm hó esett. Ami nagyon negatív volt, az az egyszemélyes szánkósok, katasztrófa! Idegesítőek, kiszámíthatatlanok és veszélyesek. Más negatívum nincs.

A közlekedés nagyon jó volt, rendbe rakták az utakat a nagy havazásba is. A pályákat folyamatosan ápolták, bár a porhavat hamar széttúrta a nép. A hüttéket imádtam. Az emberek korrektek, segítőkészek általában. Kicsit lazább felfogásúak, ez igaz.

Az éjszakai síelést emelném ki nagyon. Fantasztikus volt. Minden nap kimentünk, benne volt az árban, ez ritka. Nagy élmény. Kevesebben vannak, de talán ettől is izgalmasabb. Nekünk az éjszakai síelések voltak a legjobbak.

Az Areh-i oldalon jobbak egyébként a pályák, érdemes átmenni. Amit hiányoltam az az ugratók, sajnos nem volt sehol egy park, sehol egy ugrató.
Füry
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2012.01.20. 19:13
Köszönöm a segítséget!
Füry
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2012.01.19. 20:51
Köszönöm a válaszokat. :D

Félre informáltak eddig... A 15€ az egy hetesért nem vészes, annyit simán kifizetünk érte. A kérdés még annyi lenne, hogy meg lehet-e venni itthon előre mint pl az osztrákot?
Előzmény: (kócos 131287)
Füry
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2012.01.19. 16:57
Lassan mi is indulunk ki ( február 8), remélem addigra lesz hó rendesen. Meglátjuk :D

Egy kérdésem lenne a kijutással kapcsolatba. Budapestről indulunk autóval, Mo pálya végig, de szlovénia? Ott is pályán kell menni? Mert mintha azt hallottam volna, h náluk relatíve drága a pálya matrica, mert meg kell venni az évest, mert más nincs. Ez igaz? Ha igen, akkor érdemes ezt kifizetni vagy van másik út a síterepig?
Füry
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2011.10.04. 22:08
MI egy fiatal társasággal mennénk le 5-6 napra. Tavaly Murauba voltunk és iszonyat unalmas kis falu volt, idén kicsit mozgalmasabb helyre vágyunk. Mennyire "bulizós" ez a hely? Nem feltétlenül szórakozó helyre gondolok... tud ebben valaki segíteni?
Füry
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2011.01.26. 22:39
aki mostanában ment ki, hólánc mennyire kellett?
Füry
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2010.12.06. 17:54
Rendben. Köszönöm a segítséget!
Előzmény: (Bukfenc 96148)
Füry
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2010.12.04. 17:50
Viszonylag közel lakok a Szilvásváradi pályhoz, és nagyon szeretem ezt a pályát. 2 rétegnek ajánlanám, az egyik a kisgyerekesek, kezdők, mert tanulásra tökéletes. A másik réteg akiknek merem ajánlani, azok a snowboardosok akik már úgy érzik, rámernek menni egy-egy kisebb ugratóra. Van egy egy "tanuló" ugrató, amihez itt épp elég lendületet lehet szerezni, és sok grabe, kisebb forgás gyakorolható. Én itt kezdtem el ugrálni tanulni, és soha nem kaptam egy negatív " ne itt vagánykodj, vagy menj már innen nem tudsz boardozni" megjegyzést se. Sőt többször is építő kritikát kaptam, ami az egy kezdőnek nagyon mérvadó! Nem nagy pálya, nincs mindig tökéletes hó, de egy könnyed kikapcsolódás.
Füry
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2010.12.04. 17:30
A síbérletet érdemes már itthon megvenni vagy elég kinn? Tudtok ajánlani valamit, hogy hol vehetnénk meg? Köszi
Füry
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2010.11.28. 20:00
Murau-ba 20fő-töl van csoportos kedvezmény? Ha igen, akkor ehhez keresek partnert. 8diák és egy felnőtt bérletet akarunk vásárolni. Ehhez keresünk partnereket. furjes.adam@citromail.hu
ha tudtok egyéb jó lehetőséget bérlet vásárlásra, azt is érdekel :D
Füry
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2010.10.11. 16:30
Mi 2011 februárba mennék Molvenoba, de mielött bevállalnám lenne egy pár kérdésem. Igazándiból Molveno érdekel. Fiatal társasággal megyünk akik el-el mennének bulizni, iszogatni este bárokba stb. Van erre lehetőség Molvenoba vagy csak Andaloba? Kaja, boltok stb-re ugyanez lenne a kérdésem, hogy van-e itt vagy csak a másik faluba? Rezidence Villa Erica-ba lenne a szállásunk, esetleg erről valaki vmit??
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.