Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

konyhaördöge által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
konyhaördöge
5 élménybeszámolót írt
5
11 éve tag
2013.03.02. 06:49
Sziasztok!
Ha véletlenül valaki Március 4-7 között itt jár,és van kedve csatlakozni egy kötetlen csúszásra,azt szívesen látom a felvonónál reggel fél kilenckor...
konyhaördöge
5 élménybeszámolót írt
5
11 éve tag
2013.02.26. 22:50
Szia!
Elöszőr is a fordulás nem csípöböl kell indítani ,se nem kar lóbálással.Egyszerűen megemeled,vagy lesűlyeszted a súlypontodat.Amikor a holtponton vagy egyszerűen a sarkodról a lábujjaidra helyezed a súlypontod,vagy vissza.Egy pár forduló után már magától jön a fordulás.A kezek és a csipő használata csupán a fordulások között felépő,általában a nem várt buckák miatti eggyensúly vesztés korrigálását hivatottak segíteni.(ott viszon lóbálni kell hogy ne harapj hóba...)
Legalábbis nekem így müködik,ígaz még csak egy éve boardozok,de 3/4 keménységűt használok piros és fekete pályákon.Segítség hogy a keményebb deszka,nagyobb sebbeségnél is jól tart,nem remeg be.
Előzmény: (fulben 150611)
konyhaördöge
5 élménybeszámolót írt
5
11 éve tag
2013.02.26. 16:35
Sziasztok! Esetleg van-e valaki most Kreischberg - Murauban,vagy lessz-e március 3-tól 7-ig ?Tervezek egy villám 3 napos látogatást,és rengeteg jót olvastam a pályákról.Ám mivel egyedül utazok,ezért nézek társaság után,akivel(akikkel) csúszhatnék.Esetleg ha valaki a helyszínen van,tudna írni milyen állopotban vannak a pályák?Köszönöm.
konyhaördöge
5 élménybeszámolót írt
5
11 éve tag
2013.01.25. 12:03
Érdekes hogy a Lackenhofi pálya nyítvatartási idejét sehol,senki nem emliti.Szóval a rend kedvéért leírom hogy minden nap 09.00-tól délután 16.00-ig üzemelnek a felvonók a téli szezonban.
konyhaördöge
5 élménybeszámolót írt
5
11 éve tag
2012.12.27. 19:12
2012.01.28-2012.02.02 Lackenhof.Ekkor voltam elöször sítáborban.Kifejezetten azzal a szándékkal indultam neki hogy megtanuljak snowboardozni.Minthogy 2 olyan ember kísért,akik már jól csinálják,ez sikerült is.Néhány óra alatt eltanultam az alapokat,amit használva a kék pályán szépen csuszkáltam.Aztán jöttek az esések,meg a kelések :)
Egy jó tanács:soha ne add fel!Azért két nap után már kék-lila-zöld volt minkét térdem,így reggelente kissé nehézkesen keltem,azért a reggeli után már újjult erővel vágtam neki a mindkét csúcsnak.Fantasztikus hogy a rengeteg ember ellenére sem kellett várni a felvonóknál(néha max.2-3 percet).A sporthotelben ahol megszáltunk,kedves kiszolgálásban volt részünk,és mindössze csak két percre volt gyalog a pályától!Kedvencem a 7-es pálya volt(hiába newbie vagyok),és azt hiszem 2013 is az lessz.Ugyanis 2013.01.26-01.31 újra uggyanott leszünk!Köszönet ennek a weboldalnak azért a rengeteg hasznos tudnivalóért,amivel könnyebbé,és még fontosabb talán,hogy még élvezhetőbbé teszi mindezt számunkra!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.