Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bencee által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (29)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
2012.04.27. 12:42
Tudom, hogy nem pont síelésre tervezték, de itt hozzáértők vannak, azért írok ide.
Mit gondoltok erről a kabátról?
Valakinek van tapasztalata?

http://www.columbia.com/Men%27s-Compounder%E2%84%A2-Shell/WM2116,default,pd.html
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
2012.02.19. 23:34
Szombaton voltunk az Omszki tavon. Bár 7-8 fok volt és olvadt minden, mint M&M-s a szájban, de így is 4-5 csapatot láttunk megfordulni, s hokizni a tavon. Mi du. 2-től voltunk du 4-ig hokizni. Fergeteges volt :) Bár a jég felülete kicsit kásás volt, viszont a szép napsütés és a kellemes idő kárpótolt minket :)

Legközelebbi fagy esetén és a jövőben következő szervezések részletei itt:

http://www.facebook.com/groups/232259266864302/ -korcsolya, hoki közösség, minden ami korival, a tavakkal kapcsolatos
Jobb oldalt kérelmezhetitek a csatlakozást :)

Valaki volt még a hétvégén máshol? Esetleg tud valami biztatót mondani a tavak állapotáról?

Üdv :)
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
Topik: Les Orres
2010.12.09. 22:54
Hello!
Tavaliy szállásunkon leszünk idén is egy hétig:
"A szállás (mi az újonnan épült részen voltunk ugyan, a régi apartmanokba tényleg nem szívesen mennék, mert láttam, hogy mennyire szűkös és lepukkant belülről) kiváló volt, közel a bolt és konkrétan a teraszunkRA be tudtunk csúszni akár a síterep legmagasabb szűzhavas pontjáról is, szóval eszméletlen nagy életérzés volt :) Az apartmanunkhoz tartozó gőzfürdőről, szaunáról, jakuzziról és kisebb úszómedencéről+a pálya mellett lévő kicsivel nagyobb melegvizes medencéről nem is beszélve... életem egyik legszebb élménye volt.
"
Mi január 28-án indulunk. Ha van kedved, egy fiatalos csapathoz csatlakozni:
írj! :)
Üdv!
Előzmény: (leon973 97068)
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
Topik: Les Orres
2010.12.09. 22:52
Hello!
Mi január 28-án indulunk egy hétre!
Hozzánk tudsz csatlakozni :)
"A szállás (mi az újonnan épült részen voltunk ugyan, a régi apartmanokba tényleg nem szívesen mennék, mert láttam, hogy mennyire szűkös és lepukkant belülről) kiváló volt, közel a bolt és konkrétan a teraszunkRA be tudtunk csúszni akár a síterep legmagasabb szűzhavas pontjáról is, szóval eszméletlen nagy életérzés volt :) Az apartmanunkhoz tartozó gőzfürdőről, szaunáról, jakuzziról és kisebb úszómedencéről+a pálya mellett lévő kicsivel nagyobb melegvizes medencéről nem is beszélve... életem egyik legszebb élménye volt.
"

Üdv,
Előzmény: (leon973 97068)
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
Topik: Visegrád
2010.11.28. 15:31
Gratulálunk az első csúszáshoz! :)
Kellőképp irigyek vagyunk :)
Sok sporttárs volt?
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
Topik: Normafa
2010.11.27. 13:09
SOS ÍRJON VALAKI, AKI JÁRT NORMAFÁN PÁLYAKÖZELBEN!
MI A HÓHELYZET??? :)
LEHET CSÚSZNI!?
KÖSZI ELŐRE IS!
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
2010.11.09. 15:53
Én szeretem a facebookos sielok.hu-t is, mivel itt a sielok.hu-n nem minden nap járok, viszont az ismerőseimmel való kapcsolattartás céljából facebookon mindig fent vagyok és ha sielok.hu fb oldala kitesz valamit, anélkül is értesülök róla, hogy pl itt jártam volna.
Előzmény: (Lackó 92730)
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
2010.11.09. 15:48
OFF:
Ajánlom figyelmedbe az alábbi azonosítójú kommenteket a témában, mint marketing :D

92304
91296

;)
Előzmény: (jóska63 92758)
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
2010.11.09. 14:55
Mondjuk a vidiben adhattak volna nagyobb szerepet a sportnak, ha már úgyis a sí és a snowboard köré csoportosul az egész rendezvény...
Kb minden második téli sporttal foglalkozó oldalon sorsolnak jegyeket, úgyhogy érdemes még rámenni most.. Valahol naponta sorsolnak. Ill. ha meexnél olvastam ha keddig regisztrálsz sítáborra, kapsz bérletet..
Ennyire kevesen vettek rá jegyet?? Már szinte ingyen osztják.
Meg kell hagyni, nincs nagy múltja itthon a téli fesztiváloknak.
Előzmény: (bakosi 92861)
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
2010.11.09. 14:50
Akkor eddzél keményen, mert 2 napod van :D :D
Előzmény: (bakosi 92861)
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
2010.11.07. 15:46
Hozzá kell tennem, hogy ez egy szubjektív vélemény... A többi síterephez képest viszonyítva nem éreztem itt jól magam. A szállás nem tetszett(több szempontból kényelmetlen volt), a sűrűn megálló felvonók, ráadásul ezek között is kevés a beülős...
Bár ha síelhetek, nekem már az önmagában nagy öröm. :)
Előzmény: (Bencee 92645)
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
Topik: Les Orres
2010.11.07. 14:35
Ha ilyesmit kell magyaráznom, az erősen OFF úgy érzem, ami a legtöbb topikban már pedig kötözködésből fakad :) Azért válaszolok:
Régebben olvastam végig a véleményeket több topikban is. Még tavaly mielőtt odamentem volna. Nem számoltam meg hány topikban hány negatív véleménnyel találkoztam, de emlékeztem, hogy nem egy volt. A beszámolómat pedig most írtam, majdnem egy évre rá... :) de nem olvastam vissza újra különböző topikokban, csak pár negatív vélemény emléke maradt a fejemben, ezért írtam amit.

A lényeg pedig akkor, hogy mindketten szeretjük Les Orres-t... Ezek szerint nem hiába ;)
Előzmény: (Bélapó 92586)
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
2010.11.07. 14:19
Kissé félreérthető volt ezek szerint a kezdő hozzászólásom, a topikindítóm. Tehár olyan facebook-on található rajongói oldalt keresek, ami téli sportokkal foglalkozik :) Tény, hogy a síelők a legjobb... szerintem is és én is ezt ismerem, követem, szeretem legrégebben, facebookon(fb) is tag vagyok.
Sí.tv-t ismertem. Tehát egyéb fb oldalak???
Előzmény: (minerel 92564)
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
2010.11.07. 14:11
Elnézést a szleng kifejezésért. A síterep összességében nem tetszett :)
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
2010.11.06. 14:10
csak hát az a kérdés ha már egy évben egyszer eljut az ember egy hétre síelni, nem éri e meg jobban többet kiadni (ha van rá lehetősége)...
Előzmény: (Gabor11 92316)
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
Topik: Les Orres
2010.11.06. 14:07
http://www.monalisahotels.com/bois-mean/fr/www-residence-lesorres-com-presentation.html
itt voltunk!

JA! ÉS IDÉN IS ITT LESZÜNK JANUÁR 29 TŐL EGY HETET A TAVALYI KONDÍCIÓKKAL. MÉG LEHET JELENTKEZNI!!! VAN JÓ PÁR ÜRES HELY A BUSZUNKBAN!!!! részletek nálam! ill a lenti hszem idézete a szállásról:

"A szállás (mi az újonnan épült részen voltunk ugyan, a régi apartmanokba tényleg nem szívesen mennék, mert láttam, hogy mennyire szűkös és lepukkant belülről) kiváló volt, közel a bolt és konkrétan a teraszunkRA be tudtunk csúszni akár a síterep legmagasabb szűzhavas pontjáról is, szóval eszméletlen nagy életérzés volt :) Az apartmanunkhoz tartozó gőzfürdőről, szaunáról, jakuzziról és kisebb úszómedencéről+a pálya mellett lévő kicsivel nagyobb melegvizes medencéről nem is beszélve... életem egyik legszebb élménye volt.
"

Üdv :)
Előzmény: (buboka 92468)
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
2010.11.06. 14:03
Hello!

Érdekelne ki milyen (főleg magyar) téli sporttal foglalkozó rajongói oldalt (fan site-ot) ismer??? (a sielok.hu kívül :) ) Ki hol tag?
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
2010.11.03. 11:59
Voltam itt 2 éve. A buli hatalmas volt ez igaz... de az hogy boltba pl csak léccel/deszkával vagy felvonóval lehetett lemenni, az nagyon le tudott hozni a hangulatról és a komfortérzésről... A síterep meg úgy allin nem tetszett...
Snowattack azoknak jó, akik inkább bulizni szeretnének mint síelni. Azért szerintem meg felesleges ennyit kiadni. :)
Nővérem tavaly volt ő is ugyanezzel az életérzéssel tért haza. Bár egyikőnk sem mondta, hogy rossz volt. A szállás rendben volt csak hát a földrajzi elhelyezkedése pl a már említett bolthoz képest... a pályarendszer lehetne nagyobb. bár a kiegészített bérlettel király, kár hogy az csak egy nap érvényes...
Előzmény: (dorifuci 91296)
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
2010.11.03. 11:54
Hasonlítsd össze! :)

a buli hányada:
http://www.fridge.hu/hu/info/programok + http://www.fridge.hu/hu/zene

a verseny hányada:
http://www.fridge.hu/hu/snowboard-si/versenyprogram

Szerintem inkább buli, amit látványos versennyel van megspékelve... vagy fordítva..?! Ki tudja :D

Nem tudom mi volt a neve (talán DHBP..?), de pár éve még a westend tetején ment valami téli őrültködés minden évben, én ott jártam. Nagyon nagy hangulat volt.. mc-k. Freestyle... bandák és közben hatalmas ugrások/..esések.. :)

Aki ott volt azt hiszem nem unatkozott egy percig sem és végig fel volt pörögve, legalábbis nekem így maradt meg az emlékezetemben. Nah ezt a fridge-t ehhez a westendes mókához tudnám hasonlítani csak ez több napon át menni fog és sokkal nagyobb nevek lesznek ott mint riderek, mint talpalávalóadók közül :)

Szóval ott a helyem :)
Mennyi most a jegy??
Remélem minden előadó eljön és nem olyan BS-os José Padilla meg Richie Hawtin feeling lesz :D
Előzmény: (Szab 91446)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.