Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sátoraljaújhely topikból

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
Zemplén Kalandpark
82 élménybeszámolót írt
82
12 éve tag
2012.01.18. 17:27
A negatív kritikát is örömmel vesszük, mert tanulhatunk belőle.
A hozzászólásnak csak erre a részére szeretnék néhány szóval reagálni:

"Az értelmi szerzőnek csak gratulálni tudunk,nem,hogy kitalálni,de,hogy kivitelezni értelme nem volt ennek a pályának,de szerintünk ezt a későbbiek is igazolni fogják,hozzáteszem az ottani dolgozók is osztoztak a véleményünkön!!!! "

"Az ottani dolgozók"-tól vagyis a kollégáimtól semmi sem áll távolabb, minthogy becsméreljék azt, amiért naponta dolgoznak, nem is keveset.
Most például éjjel és nappal 12 órás váltásban vannak a hóágyúk mellett a -8 fokos fagyban, annak idején pedig saját kezükkel fektették le a műanyag pálya elemeit. Ez - és a sífelvonók kezelése is - nehéz fizikai munka, de csinálják.
Nagyon büszke vagyok, hogy ezekkel a fiúkkal dolgozhatok.
Erika, "az igazgatónő" :)
Előzmény: (nici0909 130154)
Pásztory Gábor
94 élménybeszámolót írt
94
15 éve tag
2012.01.15. 19:56
Kedves nici0909!

Bárhova elmegy az ember síelni, snowdoardozni mindig egy kicsit más tereppel, hó minőséggel találkozik. Ehhez a sportoló tudásához képest rövidebb-hosszabb idő alatt alkalmazkodik. Esetleg ha egy kicsit nyitottabb és türelmesebb vagy magadhoz ( csak mert már ment jobban is a deszkázás ), akkor hozzá szoktál volna ehhez a valóban kicsit jegesebb pályához hasonló műanyaghoz. Persze ha Voralberg-be mentél volna, akkor más kondíciókkal találkoztál volna!
Egy ideje síelek és volt szerencsém sokféle pályán síelni. Műanyag pályán is előfordulok.
Bátran merem állítani, hogy ugyan van különbség, de műanyagon is élvezhető a mozgás, arról nem is beszélve, hogy rendkívül jó gyakorlási lehetőséget tud nyújtani.
A mai síelésben a nyugodt, türelmes mozgást tanítjuk. Ezt a műanyagon még fontosabbnak érzem. ( keményebb anyag, nem folyamatos az alátámasztás... )
Úgyhogy aki nem teheti meg a külföldi utat, Műanyagra fel!!!

u.i: Remélem nici0909 nem csak feltetted a véleményedet, hanem figyeled az érkezett válaszokat is és bízom benne, hogy egy kicsit át is gondol őket!
Előzmény: (nici0909 130154)
dredd
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2012.01.10. 22:15
Hy!

Nem tudom, mert eddig akárhányszor voltunk, mindig ketten voltunk a pályán és persze csak a mi kedvünkért járt a korongos felvonó!

Én nem is fizetnék a libegőért, mert egy örökkévalóságig tart vele felérni + még ott van a lefele is!

Én azt kaptam, amit vártam is a pályától, persze nem a legújabb léceket kell vinni, mert nyáron azért jobban melegszik a súrlódástól, ami persze nem a legjobb a talpnak! De egy-két kör után már rendesen lehetett róni a köröket!

Én ajánlom ezután is mindenkinek és persze idén nyáron is csapatok egyet a szőnyegen!

Üdv: Dredd
Előzmény: (nici0909 130154)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2012.01.10. 21:47
Nekem jó a varázsszőnyeg is, libegő helyett meg felvezetünk, mondjuk a jogsit az Ecserin vettem és téli gumi sincs, de szerintem megoldjuk.

---------
Ja és bubi sincs a libegőn..........hja kemény világ
Előzmény: (Sörapu. 130171)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2012.01.10. 21:44
Én mennék. Van még hely? Leszünk öten?
Előzmény: (AAron 130169)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2012.01.10. 21:42
Máris kedvet kaptam, hogy kipróbáljam.
Ki tart velem?
Február eleje?
Előzmény: (nici0909 130154)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2012.01.10. 21:13
Megelőztél Lajos ,pont ezt akartam írni én is !
Előzmény: (minerel 130158)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2012.01.10. 21:11
A piros ikonodat cseréld gyorsan kékre mert így hiteltelen a hisztid.
Előzmény: (nici0909 130154)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2012.01.10. 21:11
Kedves nici0909!

Képeket nem készítettél véletlenül? Milyen a hóhelyzet?
Előzmény: (nici0909 130154)
nici0909
2 élménybeszámolót írt
2
12 éve tag
2012.01.10. 21:01
A sátoraljaújhelyii élményemet osztanám meg ami iszonyú negatív,pokoli volt.Senkinek nem javaslom a műanyag sípályát!!!A párommal 2-en mentünk el kedden és csak mi 2-en voltunk a pályán,meg is értettük miért.A libegőt csak 5 főtől indították volna ezért a szerpentinen voltunk kényszerülni megközelíteni a kalandparknak nem nevezhető helyet.A pálya kb.300m,mivel a tárcsás felvonót csak 10 főtől indítják el,ezért a kb 50mes mozgó járda vonszolt fel minket a pálya negyedéig sem.Onnan irány séta fel tovább,tehát ez már iszonyú volt.Jöhetett a snowboardozás,ami a pokoli műterepen zajlott,hatása egy iszonyatos jeges pályához lehetett csak hasonlítani,így a fél pályát fenéken csúszva sikerült leküzdeni mert esély alig volt,hogy csak felállhassunk.1 kör és kész,innentől kezdve nem,hogy mi,de mindenkiről le fogjuk beszélni,hogy valaha is meglátogassa ezt a 'szuper" szerzeményt.Az értelmi szerzőnek csak gratulálni tudunk,nem,hogy kitalálni,de,hogy kivitelezni értelme nem volt ennek a pályának,de szerintünk ezt a későbbiek is igazolni fogják,hozzáteszem az ottani dolgozók is osztoztak a véleményünkön!!!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.