Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Biztosítás nélkül ne menj! topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2012.12.17. 14:47
Van olyan termék, ahol nem kell, hogy pénz legyen nálad...

A sportbiztositas.net a Grupamával DIREKT sportolóknak fejlesztett ki kiváló termékeket. A mi sport egyesületünk kizárólag ezeket a termékeket használja külföldön. Közepes árszínvonal, sportokra kifejlesztve, nem kell kp sehol, a legkevesebb apró betűs kifogás...:)
Előzmény: (Eszteván 146594)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.12.17. 14:44
"Csak is Allianz"
Kérlek írd már le hány biztosítónál kötöttél már síbiztosítást és melyik társasággal mi volt problémád.
Én így írtam volna: Az Allianznál szoktam kötni és ezért meg azért elégedett vagyok velűk.
Előzmény: (Eszteván 146594)
Eszteván
100 élménybeszámolót írt
100
13 éve tag
2012.12.17. 14:19
Csakis Allianz, sajnos egyszer már volt dolgom velük, de szó nélkül kifizették még az utolsó vasat is, még azt is amire nem volt számla :)). Igaz késve, de fizettek, ami nagy szó.

Legutóbb egy éves biztosítást kötöttem, amiben a sport is benne van. Olcsóbb egy évre megkötni, mint télen külön fizetni egyet a sízésre és egyet külön a nyaralásra...

Legyen nálad készpénz, mert a francia mentősöket nem érdekli, hogy van biztosításod vagy sem, nekik helyben kell fizetni, otthon majd benyujtod a számlát a biztosítónak.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.