Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Saalbach - Hinterglemm topikból

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Brockey
209 élménybeszámolót írt
209
17 éve tag
2010.03.16. 23:55
Remélem, igazad lesz, mi szombaton megyünk és az esőtől félek egy kicsit. 3 vagy 4 éve voltunk itt, ugyanúgy március 20 környékén és 3 nap alatt kb. fél méter hó esett. Egy baj volt csak, a gyerekeim kezdők voltak és nem nagyon tudtam kihasználni a pályamennyiséget. Egyszer mentem egy kört egy fél nap alatt, aztán ennyi. Remélem, idén ki tudjuk használni a sok pályát.
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.03.16. 14:27
Orulok, hogy talaltal naluk, en nagyom szeretem azt a boltot, felsokategorias cuccokban verhetetlenek, arban is.

Idojarasrol: mar ket napja szakad a ho, igaz, hogy jon egy melegfront par napig, a Bergfex szerint eso nelkul, a Wetter szerint esovel, na most ki tudja?

Utana viszont ismet hideg lesz, nagyon jo idojarasban bizhatunk az utolso hetekre is,jol idozitett, aki a szezon vegere jon, olcso berlet- es szallas arak, kituno ho varhato.
Előzmény: (hu1zam 87572)
hu1zam
432 élménybeszámolót írt
432
15 éve tag
2010.03.16. 09:20
Amint a Katinak, már megírtam más vonalon, végül csak sikerült vennem ugyanazon cég (Gumpold) egy másik boltjában egy Head supershape magnumot, nagyon jó állapotút 320 eur-ért. Érdekes, hogy kérdésemre azt mondták, hogy náluk minden eladó, míg a 12erkogel aljában levő Bachmann csak az új cuccait adja el... Arrafelé menet a Fundgrube-be is benéztünk, de ők csak alsó- és alsó-középkategóriás cuccokat forgalmaznak.
Más: lehet, hogy melegszik az idő, de a tegnap 2-kor, amikor hazaindultunk még ömlött a hó, süvöltött a szél, úgyhogy pl. a Schattberg West-et le is zárták. Nekünk 5 napig teljesen téli körülmények között sikerült eltölteni, pénteken verőfény, aztán egyre inkább tél, ami a tegnapi nagy hóesésben kulminált. A jósolt eső véleményem szerint inkább az alsóbb részeken okozhat gondot, 1500m fölött még ellen áll a hó mindenféle tavasznak:))
Előzmény: (Stani 87529)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.03.15. 19:55
Olvass vissza, en leirtam, hol lattam kiplakatolva,(nem ott , ahol te nezted) meg a telefonszamukat is.

Egyebkent en is mondtam az erdeklodo topictarsunknak , hogy annyiert lattam teljesen ugyanezt a lecet ujan Kitzbuhelben...

Elmentunk vasarnap jo par kolcsonzobe, sokkal jobb arakat talaltunk mashol.
Előzmény: (Stani 87529)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.03.15. 19:38
Biztos veled szorakoztam, ezert kitalaltam.
Előzmény: (Stani 87529)
Stani
5444 élménybeszámolót írt
5444
Admin
2010.03.15. 19:30
Mintha ugyanezt a sílécet láttam volna 399-ért Kaprunban, az új volt (lényeges különbség).

Amúgy ezt a nagy kiárusítást csak nem sikerült megtalálni, igaz annyira nem is kerestem, de viszont kitáblázva sehol nem volt, Bruckban (központ, maxi markt, hervis környéke, brucki billa stb.)

Na mindegy, csütörtökön night sale a kapruni brünldben.
Előzmény: (hu1zam 87425)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.03.13. 20:34
Sajnalom, hogy elfogytak, kb. ket hete meg lattam a tesztsis-allvanyt, nyitas ota folyamatosan voltak.
Talan majd jovore.
Ha megirod maganban, hol nezegetsz Saalbachban-vagy Hinterglemmben leceket,es konkretan is talalsz valamit, amit megvennel, talan egy kis engedmenyt is ki tudok neked csikarni, szinte minden boltost ismerek, es sok kolcsonzost is.
Előzmény: (hu1zam 87425)
hu1zam
432 élménybeszámolót írt
432
15 éve tag
2010.03.13. 20:06
Labanc billentyüzettel irok, ugyhogy pardon- epp Saalbachban tartozkodok. A Zell am See-i Hervisben mar eladtak a tesztsiket, csak nemi learazassal vannak idei lecek. Viszont a 12-kogel aljaban levö egyik szerviz/ berlo 450 eur-ert ad alig hasznalt Fischer RC4 SL-t es Atomic race Si-t. Amugy tegnap gyönyörü idö volt, ma pedig felhös, de jo havon lehetett "ruccsolni". Magyarul: rendesen tel van:))
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.