Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síelés kapuk között! Felnőtt táborok. (Senior Racing Camp)

ÜZENETEK (46)Időben csökkenő Időben csökkenő
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2009.11.23. 12:52
Szab,
Köszi, bár Attilának azért erről más volt a véleménye. A csípőmet nem töröm meg eléggé, ezáltal nem terhelem eléggé a külső lábat, aminek következtében gyakran lecsúszik a sí az ívről, nyomhatnám még előrébb a térdem, a vállammal nem kéne annyira forogni, szóval van még mit csiszolni.
Egyébként egy 152 cm-es Atomic Metron B5i-vel mentem, nem kimondottan verseny sí, de azért jól működött.
Legközelebb januárban szeretnék menni a K2-re, remélem összejön és tudsz Te is jönni. Ráhajtok egy jó eredményre a Szenior 2 kategóriában.
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2009.11.21. 11:34
Ma hajnalban érkeztünk meg Schnalstallról, ahol egy fantasztikus hetet (na jó öt napot) töltöttünk. Csodálatos idő, minusz 2-3 fok, nulla szél, vakító napsütés, (szerdán egy kis havazás) és tökéletesen előkészített pályák álltak a csapatok rendelkezésére. Minden reggel 6.30-kor ébresztő, és reggeli után már az első gondolával mentünk fel a 3.200 méter magas csúcsra. A felső pályaszakaszon, kb. 10 méterre voltak egymástól a különböző csapatok, ezért mi egy kicsit lejebb ütöttünk tanyát, azaz tűztünk pályát. Már az is egy nagy élmény volt, hogy melletünk edzettek a Japán ifista lányok, és, hogy mentek a szlalom pályában. Mi az első három nap óriás az utolsó két napban szlalom edzéseket tartottunk. Fábián Attila edző irányításával nagyon komoly iskolagyakorlatokat, mozgásfejlesztő feladatokat csináltunk, illetve tűzött pályán gyakoroltunk. Kb. 12.30-ig edzettünk, majd visszatérve a szállásra délután mindenki bezuhant az ágyba és vacsoráig durmolás. Vacsi után kielemeztük a videófelvételeket, kinek mire kell különösen figyelnie. Személy szerint én ott tartottam, hogy az ötödik nap végére átmódosítottam a sítudásra vonatkozó besorolásomat profiról haladóra. (Egy kis jóindulat magammal szemben). Persze ez nem szegte kedvem és megpróbálom megfogadni Attila búcsuzó szavait: gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. Aki szeretné fejleszteni sítudását, annak csak ajánlani tudom, hozzátéve, hogy ez nem egy kis langyos síelgetés, csak az jöjjön, aki hajlandó egy kicsit szenvedni is azért, hogy fejlődjön.
Feltettem néhány képet a galériába.
Brake
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2009.10.23. 13:37
További idöpontok?
gaboca
3375 élménybeszámolót írt
3375
15 éve tag
2009.10.14. 22:18
Szia Szab! Nekem a novemberi időpontok még nem jók, munka van, de a későbbiek mindenképpen! Jó síelést nektek!
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2009.10.13. 09:22
Szab!
Már befizettem Attilánál a Nov.15-20 táborra, a parásokkal megyünk, ugyanide. Ha gondolod gyere Te is ekkor, mehetnénk együtt.
Soma
Brake
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2009.10.12. 22:25
Jól hangzik az ötlet. :)
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.