Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síelés repülővel

ÜZENETEK (32)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.10.01. 13:26
Akkor ezen valaki bukik ;)

Így viszont abszolút versenyképes!

Én is nézegettem a járatokat, találtam is megfelelőt, de sajnos az illeték megduplázta, így a transzferrel együtt már nem volt olyan vonzó.
Előzmény: (Gabor11 90208)
Gabor11
61 élménybeszámolót írt
61
20 éve tag
2010.10.01. 13:10
huligan!
Igen ezt most ennyi, benne van az illetek.Ha nem igy lenne termeszetesen mondtam volna, es mar nem erne meg annyira.
Előzmény: (huligan 90207)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.10.01. 11:21
Szia Gábor!

A repülőtéri illeték benne van a 9-10000 Ft-ban, mert ha igen akkor csoda történt a légi személy szállításban!

Én úgy tudom BUD-GVA viszonylatban a reptéri illeték önmagában 10800 Ft.
Előzmény: (Gabor11 90206)
Gabor11
61 élménybeszámolót írt
61
20 éve tag
2010.10.01. 10:59
Udv minden kedves sibaratnak.
Van egy igazan jo lehetoseg, azoknak akik most igazan gyorsan tudnak regalni, es persze elore is tudnak tervezni (valamit valamiert). A tenyleg fantasztikus, csucs (!) 3 volgy most nagyon jo aron elerheto repulovel, igy megkimeljuk magunkat a hosszadalmas buszos ut faradalmaitol.A repulo Genfig megy, onnan busszal megy tovabb a csoport a 3volgybe. A repulojegy oda - vissza (jelenleg)csak 9 - 10000 F(!), ennyiert ugy gondolom nagyon megeri, hogy nem kell 1-1 napot oda - vissza a buszon, vagy az autoban vergodni.A repulon sajnos minden csomag felaras, ezert a csomagokat a Budapestrol indulo busz fogja kivinni, oda kell bepakolni pentek este, viszont igy mindenki kenyelmesen, egy kezipoggyasszal tud utazni.
Ezt a kezdemenyezest a Skilines ( http://www.skilines.hu/hun/troisvallees.php ) iroda vallalta fel. Koszonet nekik erte! Az ido korlatok miatt foleg csak Meribel, es esetleg a La Tania regiokban lehet naluk ebben az esetben foglalni,de eleg sok szallas ajanlatuk van szerencsere.A jelentkezok szamatol fuggoen repulojegyen kivul meg nemi busztransfert is felszamolhat az iroda, de meg igy is nagyon jo ara van az utnak.Akit erdekel az szoljon, es persze minel elobb.Nyilvan ez a lehetoseg kesobb mar nem lesz ennyibol kivitelezheto. Remelem sikerult sok sielo tarsunkban felkeltetni az erdeklodest :-).

Gabor
kutyahazi
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.03.24. 11:35
Síelés repülővel? :-O
Még ilyet....
...láttam már aki siklóernyővel..
..láttam már, aki felment helikopterrel...
de hogy repülővel.... ;-)
hát egy ilyet megnéznék.
Nando
95 élménybeszámolót írt
95
17 éve tag
2009.02.20. 07:12
Grenoble-ba max. Becsbol vagy ilyen helyekrol van kozvetlen jarat szerintem. Viszont ha elrepulsz Torinoba akkor igyellek, mert az nagyon szep kis varos :)
Amugy meg 16-10 ora buszozas siman kibirhato.
Ne legyetek mar ennyire puhanyok :)
zeusz
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2009.02.17. 17:21
Hali Zeddi! Néhány hónapja felvetettem itt hogy volt-e valaki Puy st.Vincentben repülővel. Tulajdonképpen kifütyöltek..Pedig Torinó kb.100 km és szervezett út is létezik és normális áron! Ha azt vesszük alapul hogy én pl.az ország keleti végéből 2 nap alatt érek oda (megalvással),tehát költségben ott vagyok mint repcsivel (talán drágább ha nézem mennyibe került egy berugás Olaszországban) Szóval ne add fel,mert francia tényleg jó,már voltam kétszer,de vesszek meg ha még egyszer hagyom magam rábeszélni egy ilyen hosszu útra kocsival,busszal meg pláne(horror)!!
netexp
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2009.02.17. 11:02
Hello,
a délebbi francia terepekhez Torinot dobják fel az utazási irodák, de tudni kell, hogy onnan még vagy 200-250 km buszozás. Elvileg Grenoble-ban is van reptér, csak nem tudom, hogy itthonról létezik-e direkt járat oda. Ha igen, akkor messze az a legjobb, mert onnan 4-5 síterep is egy köpésre van (Pl Alpe d'Huez és Les 2 Alpes)
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.02.16. 09:32
Hi,

Nos igen, én is javasolnám Svájcot...:-)

Genftől Verbier kb 2 óra kocsival - és azért ott van a hely rendesen...nem tudom találsz-e a franciáknál ilyen helyet 2 órára Genftől...

De nem kell eddig elmenni, tegnap Les Portes du Soleil svájci részén síeltem és szuper volt. Champery Genftől kb 1 óra 20 perc.

Aztán Villars-Gryon rendszere is kiváló, és hozzá van kapcsolva a Les Diablerets is. Ez is kb 80 perc. Mellette Leysin, ami állitólag szintén jó, de itt még nem jártam.

Ami más tészta az ugye az ár...abban kicsit más szinten helyezkedik el mint Fro...de - több szempont miatt talán - okkal.

Ha részlet kell, szívesen segítek.

Üdv
MM
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.02.16. 09:20
de ha genfbe mesz repuovel akor mert nem verbierbe mesz, svajcban?

rob
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.02.14. 21:44
Hi

Nos pl Genfből a legközelebbiek: A Portes du Soleil francia része kb 70km (Avoriaz, Chatel, stb).

Aztán Chamonix, Megéve kb 90km. A többi délre már kicsit odébb van.

Üdv
MM
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
2009.02.14. 21:33
Hello!

Tudom, hogy nagyon gizda dolog, de érdekelne, melyik Francia síterep érhető el könnyen repülővel? Igazából szeretnék egyszer Franciaországban síelni, de 600km utazás felett haldoklom. :)
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.