Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Figyelem! Nemzeti konzultáció a buszos utakról

ÜZENETEK (30)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2017.03.09. 08:47
Igen. Igen. Igen.
Ez nem konzultáció, hanem megerősítés keresés az igazamra. Vagy valami ehhez hasonló.
Inkább síeljünk.
Krampusz
369 élménybeszámolót írt
369
16 éve tag
2017.03.09. 08:11
Egyébként meg ott van a válasz a 444 cikkében a feltett kérdésekre.
Ez a konzultáció regisztrációval kezdődik..............
Előzmény: (Vid 194845)
admin2
482 élménybeszámolót írt
482
Moderátor
2017.03.09. 07:35
A fórumszabályzat 1. pontja alapján a másik topikot töröltük.

ld.
"Egy üzenet csak egy példányban, a témájára leginkább jellemző topikban adható fel."
Előzmény: (Vid 194847)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2017.03.08. 22:22
detto...
Előzmény: (csabor 194858)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2017.03.08. 21:15
Bocs Vid, de engem ez a konzultáció nem érdekel. A dolgokat nem így kell eldönteni, s most is vannak szabályok.
Szóval nem töltöm ki.
Előzmény: (Vid 194845)
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2017.03.08. 18:52
Senkit nem érdekel kettőnkön kívül a téma, vagy csak ebben a fórumban nem nézi senki? Beraktam most a "Minden egyéb síelőket érdeklő..."-be is, hátha ott többen észreveszik.
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2017.03.08. 18:28
Na megnéztem, nem tilos kétszer létrehozni ugyanazt a topikot. Biztos valaki elnézett valamit.
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2017.03.08. 18:22
Tessék kitölteni:
https://konzultacio.kormany.hu/

Bár lényeges kérdésekben hihetetlenül nehéz bármiféle közmegkérdezést eszközölni, itt érdekes módon nagyon gyorsan érdeklődik a köz véleménye iránt a kormány. Olyannyira, hogy annyiszor engedi kitölteni az ívet, ahányszor csak akarjuk. Gondolom a papíron történő konzultációra persze nem lesz pénz, úgyhogy úgy lesz ez meghamisítva ahogy az illetékesek akarják.
Mindenesetre hajrá, töltsétek, osszátok meg minden síelős és buszozós ismerősötökkel.

Egyébként innen értesültem róla:
https://444.hu/2017/03/07/on-dont-szigoritson-e-a-kormany
mert bizony a híradóba vagy más hivatalos programba nem fér bele a meghirdetés, hiszen akkor eggyel kevesebb lefejezte/kirabolta/jajdecuki hírt lehetne csak leadni.

UI:
Egyszer már mintha felraktam volna, de eltűnt. Ha ki lett volna törölve, akkor nem értem hogy hogy lehet, hogy a hírek rovatba senki nem teszi be említés szintjén sem a dolgot, de itt mégis van valakinek ideje a törlésre.
Ez egy elég közérdekű ügy sok síelőnek, és buszos utazónak, nem tudom miért kell ezt így kezelni.
Vagy ha valami szabályba ütközik hogy két helyen van fent, akkor kéretik ide áttenni, mert talán itt többen nézik. Mivel a másik fórumcsoportban egyetlen hozzászólás érkezett, gondolom nem sokan látták.
rumi1
1 élménybeszámolót írt
1
7 éve tag
2017.03.07. 19:54
aha... :-)

feltehetnék ezt a kérdést is!!

egyetért-e azzal.. hogy:

csak nyáron, száraz időben lehessen menni téli sportot "művelni"!! hogy ne legyen annyi "csúszásbó eredő baleset!!!
-
mert ennyire együgyű a kérdések??

pl: svájc - tehergépjármű csak 5-22 óra között közlekedhetsz (kivéve: élelmiszer/élő állat/stb) plusz hétvége: szombat 14-hétfő 5 között szintén tilos!!!
de személy szállítás mehet..

szigorítani akarunk?? ezt akarjuk??

- akkor a többi buszjáratot is tiltsuk... (pl: EuroLine)

- vizsgák szigorítása (évente van vizsga!!!) - és mindenre kiterjed!!

- meglehet oldani a sumák vizsgák kizárását.. (5-6 vizsgabiztos kell + kamerák végig - és elrakva)

- ne lehessen alvás za... - most sem kaphat aki orvosilag!!!

- és a vezetési idő??? most is - ha lejárt a vez. időd a telephelytől 100km-re - elvben nem lehet tovább menni (ott kell aludni!!)... de ki nem oldja meg??? és ki alszik ott reggelig a gyerekekkel?? - gondold el - bejössz hegyesnél este!!! Tatabányán elfogy az IDŐD!!! - és Budapesten kell le rakni a "szállítmányt"!!! ott alszol a "parkolóban" (vagy szállodában?)??? és ha van kivétel??? máshol nem lehet arra hivatkozni!!!

vagy gondold el miért van az éjjeli vezetés!! gyerekek estig "élvezik a tábort"
- éjjel lefektetem - és másnap, egész nap ültetem a buszon és utaznak???
- vagy éjjel beültettem a buszba - alszanak - és reggelre a 2 sofőr haza hozza őket!!!
nem ez a cél??? és olcsóbb!!! és hibátlanság esetén ennyi!!!
milliókból 1 végződik így (ami sajnálatos/borzalmas) - de akkor ne is repüljünk!!! hisz az is lezuhan néha!! (hajó is elsüllyed néha..) így csak otthon üljünk!!!!

vicc!!
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2017.03.07. 16:44
Tessék kitölteni:
https://konzultacio.kormany.hu/

Bár lényeges kérdésekben hihetetlenül nehéz bármiféle közmegkérdezést eszközölni, itt érdekes módon nagyon gyorsan érdeklődik a köz véleménye iránt a kormány. Olyannyira, hogy annyiszor engedi kitölteni az ívet, ahányszor csak akarjuk. Gondolom a papíron történő konzultációra persze nem lesz pénz, úgyhogy úgy lesz ez meghamisítva ahogy az illetékesek akarják.
Mindenesetre hajrá, töltsétek, osszátok meg minden síelős és buszozós ismerősötökkel.

Egyébként innen értesültem róla:
https://444.hu/2017/03/07/on-dont-szigoritson-e-a-kormany
mert bizony a híradóba vagy más hivatalos programba nem fér bele a meghirdetés, hiszen akkor eggyel kevesebb lefejezte/kirabolta/jajdecuki hírt lehetne csak leadni.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.