Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Ischgl
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Montanara - alpesi szobák és apartmanok Ischglben, nagy wellness részleggel
ÜZENETEK (130)Időben csökkenő Időben csökkenő
F.Jucus
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2007.09.27. 15:39
http://www.berghuetten.org/ -Tudom ajánlani, Butz Hütte, amit személyesen is ismerek, az ár pedig biztosan megfelel az elvárásaitoknak. Egy tulajhoz tartozik mindegyik, úgyhogy nem lehet a többinél sem nagyobb az áreltérés.
Macsek27
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
2007.09.27. 10:59
Köszönöm F.Jucus, de pályaszállást szeretnénk, milyen áron tudsz egyáltalán ilyet mondani. Ellátásra nincs szükségünk csak apartmanra.
F.Jucus
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2007.09.25. 15:53
Szia Macsek27!
Az ajánlatom egyetlen hátránya, hogy messze van M.O-tól, de gondolom erre már te is rájödtél. Sajnos nálunk Serfausban kevés az olyan hotel, aki csoportokra lenne specializálódva, jellemzöbbek inkább a 4-5 csillagos szállodák, és apartmanok, amik persze árban is magasak.
Direkt csoportokat fogad viszont 4 bizonyos Hotel Pfundsban. https://www.pfunds-hotels.com 2-4-5-6 ágyas szobák, reggelivel 21 Euro, ingyen síbusz közlekedik a vendégekkel Samnaun-Ischglig (16km)-200 km pálya, 41 liftberendezés, és Nauders-Reschenpaßig (12km)111 km pálya 30 liftberendezés.
A hotelhez tartozik: étterem, pizzéria, pub, disco ...stb.
Ha komolyan érdekel, tudok postán vagy e-mailben egy kis infót küldeni. Ha esetleg más az elképzelésetek, akkor kb. írd le, mi az amit szeretnétek, és válaszolok.
Üdv: Jucus
U.I. Jelentem ma jelentösen lehült a levegö, azzal a hóval még egy ici-picit várhatnánk...:)
Macsek27
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
2007.09.25. 13:15
F.Jucus segíts nekünk ha tudsz.
Síelni mennénk 18-an február végén 1 hétre Ausztirába (olyan terepre, ahol legalább 80-100km pálya van) ha ismersz olyan pályaszállást ellátás (nélkül) amiben elfér ennyi ember, és nem kerül csillagászati összegbe (25 eur/fő/éj-ig), lécci írj nekem. Köszönöm
F.Jucus
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2007.09.24. 01:13
Bármikor állok szíves rendelkezésetekre, az e-mail cím úgyis látható.
Üdvözlet Tirolból: Jucus
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2007.09.22. 23:48
Köszi szépen a segítséget, de már foglaltunk máshová szállást, viszont a következő szezonra lehet, hogy kérném a segítségedet!

Üdv.
Szecsi

UI: olvastam másik topicban hogy serfaus-ban is jártas vagy :) lehet hogy oda megyünk majd, de ígérem hogy írok amit elkezdjük szervezni. Adatlapodon lévő email címen érdeklődhetek majd?!
F.Jucus
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2007.09.22. 23:13
SZECSI!
Elfelejtettem mondani, ha 20 embernek keresel helyet, akkor is tudok segíteni....
F.Jucus
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2007.09.22. 23:05
SZECSI!
Svájci határon természeesen meg kell állni (általában csak visszafelé), viszont Samnaunig nem kell matrica. A Samnaun-i sípályán ugyanúgy érvényes az Ischgl-i síkártya. Ha Pfundsban keresel szállást, szívesen segítek.... személyenként, reggelivel már 24 eurótól... Természetesen síbusz közlekedik Samnaunig és Naudersig naponta többször.
Bármilyen infó kell, csak szólj!

F.Jucus
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2007.09.22. 22:47
VITYÓ!
Természetesen van sibusz Paznauntalban (See-Kappl-Ischgl-Galtür) is, méghozzá naponta több alkalommal is közlekedik. Sajnos még nem tudom neked elküldeni az idörendet, mivel csak dec. 8-ig van egyenlöre közzétéve. Amint megadják a téli szezonra vonatkozó menetrendet, elküldöm neked. Bármi más kérdés, állok rendelkezésedre.
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2007.09.03. 15:33
Újabb köszönömmel tartozom mivel eddig nekem úgy jött le az iscghl-i oldalról hogy azok kapnak kedvezményt akik a már említett kappl-ischgl-gatlür falucska valamelyikében laknak, de akkor ezek szerint csak ischgl és mathon-ra érvényes... kár
azért köszönöm mégegyszer az infót, tovább keresgélek :)
bree
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2007.09.01. 16:21
Bérletkedvezmény ischglre csak akkor ha van ischlgben vagy mathonban van a szállás.De persze ezek a szállások a legdrágábbak.ha kapplban vagy seeben vagy galtürben van a szállás akkor ez a kedvezmény ugrik viszont a szállások is joval kedvezöbb áron vannak.nekünk is jobban jött ki idén januárban hogy kappli szállás kedvezmény nélkül és bérlet rendes áron.Sanmaunban nagy élet nincs egy egészen kis falu a felvonotól pár száz méterre pár hütte és vámmentes üzletek de az emeletes kabinossal vissza na azt ki kell próbálni:)
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2007.08.31. 12:25
Stani neked is köszönöm az ötleteket.
Annyi lenne a kérdésem hogy ha Pfunds-ban találunk szállást akkor ugye samnauból tudunk felmenni, ami ugyan vámmentes terültet de svájchoz tartozik, szóval a kérdés az lenne hogy kell e svájci autós martica és kell e határon megállni?
mert ha igen akkor nem annyira jó ötlet innen megközelíteni a síterepet, ráadásul bukjuk a síbérlet-kedvezményt is, amit akkor kapunk ha ischgl-kappl-galtür falucska egyikében szállunk meg.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2007.08.31. 10:13
Szecsi, probáld meg az ifjúságiszállásokat és turistaházakat, ott talán nagyobb sikerrel jársz!
pl.: http://www.oejhv.at/quartier/65422/65422.htm

Igaz ez Pfundsban van, de Samnaunhoz közel, Samnaun lényegében Ischgl túloldala.
Vagy google Jugendhrberge+Paznauntal
Valamit biztos fogsz találni!

üdv
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2007.08.31. 00:22
Köszi bree az infót!
Ezen az oldalon is jártam csak most vettem észre hogy ischgl-kappl-galtür egy "közös" oldalon van csak a szállások bontva vannak falunként. Most mennénk először, eddig sajnos csak 12főig találtam szabad szállást, de lassan megfogadom egyik szállásadó tanácsát hogy érdemes még egy szezonnal előre gondolkodni ischgl és hasonló síközpontok esetén.
bree
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2007.08.29. 11:50
Szecsi!
Lehet jobban jársz ha nem kell mindenképp benn Ischglben a szállásnak lenni,a https://www.kappl.com -on keresgélni.
Ez kb 5 perc busszal vagy kocsival az Ischgli kabinosoktól és mi már voltunk föszezonban reggelivel 20eur/éj áron ugy hogy még reggelink is volt.Igaz nem voltunk 20-an.
De most még idöben van hogy elcsipj egy jo szállást nem túl drágán.Bár benn Ischglben nem lesz egyszerü.
Mi is készülünk idén is menni igaz csak 10-12 fövel.Ha voltatok már tudjátok,ha nem voltatok még akkor majd meglátjátok Ischgl a legjobb hely a sógoroknál ahová menni lehet csuszkálni:)
üdv:bree
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2007.08.28. 10:43
Ha lesz megint kedvezményes jegy szezon elején akkor valaki jelezze! Jó lenne elcsípni mert az előzőről lemaradtam...

Ha valaki tud nagyobb társaságnak kb. 15-20 fő szálláslehetőséget, viszonylag olcsóbban akkor írjon, már kerestem szállást de nem volt olyan ami szabad lett volna és árban is megfelelt volna.
Igaz február első hetére kellene a szállás, egyetemistáknak :)
Előre is köszi!
bree
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2007.01.27. 18:36
https://www.ischgl.com itt az unterkünfte tele van szállásokkal csak ki kell megfelelöen tölteni,de annyi pénzért amit irtál a Hotel Trofanat a Hotel Postot és talán az Elisabeth hotelt kivéve bárhol találsz!Ezek mind 5 csillagos szállodák!Ischgl szinte csak hotelböl áll!És szuper hely!Jo csuszkálást!
bree
Lindi
17 élménybeszámolót írt
17
17 éve tag
2007.01.27. 15:09
Sziasztok !
Tud valaki ajánlani Ischglben szállást úgy 65 euro/fő/éj körül?
Köszi ;-)
bree
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2007.01.15. 19:56
RM!
Ha kinyitod https://www.kappl.com oldalt és ott az unterkünfte részen kitöltöd hogy mikortól meddig hogyan szeretnél menni már dobálja is ki az adott idöre szabad szállásokat!Sok van 20-21-22Euroért és ezek mind jo szállások 3-5 km belül Ischglhez!Mi általában mindenhová igy járunk, irhatsz nekik e-mailt de mi inkább rájukcsörgünk telefonon és ugy eggyeztetünk!
Ezt is ugy találtuk hogy indulás elötti este kiirtam párat ami szóba jöhet és mikor odaértünk felhivtunk találomra eggyet!Sok a szállás igy mindig jopár szabad!


fz!
Igazad van,Ha Salzburg környéke akkor én általában Kaprunra vagy Saalbachra gondoltam!
De mivel nem siettünk igy Salzburg után lekanyartunk a Bad Raichenhall-Lofer-St.Johann utra és Wörglnél mentünk vissza az Innsbrucki autopályára!utolag számolgatva ezzel csaltunk kb 30-35 km-t.Igy utközben elmentünk pár SkiWelt hely mellett és hát elnézve a pályákat elég gyalázatosan festettek.
bree
fz
136 élménybeszámolót írt
136
18 éve tag
2007.01.15. 10:28
Ischgl-t én a legjobb osztrák helynek tartom, örülök, hogy másoknak is tetszik. Viszont nem 150, hanem inkább 250 km, amennyivel többet kell menni a Salzburg környéki pályákhoz képest, persze kérdés, hogy Salzburg környékén Flachau-t vagy Soll-t értjük.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.