Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Ischgl
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Montanara - alpesi szobák és apartmanok Ischglben, nagy wellness részleggel
ÜZENETEK (130)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2007.01.15. 09:22
Szia bree,

elkuldened a szallas cimet. A mail-em publikus.
Elore is koszi.
bree
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2007.01.15. 08:57
Sziasztok!
A múlt héten sikerült 5 csodálatos napot eltöltenünk Ischglben.Azért is irom ezt a pár sort hogy kicsit népszerüsitsem ezt a helyet honfotársaink körében,mert én ugy látom nem sokan mennek el odáig!Nekünk Györtöl pontosan 700km volt és hát ha azt nézem hogy a Salzburg környéki helyek olyan 500-550km re vannak, akkor ez +150km vastagon megéri.
Szuper szállásunk volt a falutól kocsival 3percre reggelivel 21Euroért!
Nincs tolongás,nincs sorbanállás,mert az idei enyhe és hószegény tél ellenére az öszzes felvonó üzemel és a pályák 95%án kitünö porhó van!Szerencsénk is volt mert a pénteki nap kivételével (amikor hóesös,szélviharos volt az idö) csodálatos napsütésben csuszkálhattunk.
A felvonok modernek gyorsak és a kis kezdö pályák kivételével mind 4-6-8as ülöszékesek és kabinosak!A falubol 3 helyröl mennek fel a kabinos felvonok és az felszini parkolokon kivül két garázsban 700!!!autot raknak el a föld alá,a városban nincsenek kocsik semerre mert a szállások nagyrészének is önálló mélygarázsa van.A négynapos béletért is a 119Eur szerintem nem vészes ha azt nézem hogy mit adnak érte.És ez érvényes lenne az egész Silvretta régiora (See,Kappl,Ischgl,Galtür)dehát ki akar menni a másik 3helyre ha ott van Ischgl ami magában egy 200km feletti pályarendszer.Egyszoval mondom neketek aki már volt az tudja aki még nem volt menjen el egyszer Ischglbe mert nem bánja meg az tuti!Most jöttünk haza tegnap este de már alig várom hogy elteljen pár hét és február elején menjünk egy hétre Söldenbe remélem onnan hasonló +élményekkel gazdagodva fogunk hazatérni!
Jó sielést mindenkinek!
bree
bree
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2007.01.02. 21:31
Hát ez a völgy elég hosszú ahhoz hogy sibusz kösse össze 4 helyet de valami buszközlekedés van az tuti.
Mikor mész?Mi jan10-16ig kinn leszünk Ischglben.
Ha még utána is aktuális a kérdés akkor megnézhetem ha már egyszer arra járunk.
Vityó
180 élménybeszámolót írt
180
18 éve tag
2007.01.01. 10:48
Tud valaki segíteni? Most megyek először Ischgl-re, pontosabban Kappl-re, mert a szállás ott lesz, és nem tudom, hogy van-e síbusz az egymást követő terepek (See-Kappl-Ischgl-Galtur)között???
Előre is köszi!
fz
136 élménybeszámolót írt
136
18 éve tag
2006.12.14. 00:34
Nekem Ausztriában Ischgl a kedencem. Samnaunba lemenni, és vissza a kétemeletes kabinnal egy nagyon kellemes túra. A liftrendszerre külön felhívnám a figyelmet, mert hipermodern. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
kerek
104 élménybeszámolót írt
104
20 éve tag
2006.12.06. 21:47
Már nem ingyenes a napijegy, de azért még gyerekjegy árában lehet használni!!
Lujo
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2006.12.03. 23:34
Hát azért egy ingyen bérlet miatt nem hiszem hogy utaznék 800 km-t. Bár soha nem lehet tudni. Ha még 2 hétig nem lesz hó lehet bekattanok :).
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2006.12.03. 21:57
Ahhoz képest, hogy Ischgl a maga több mint 200 km-es pályarendszerével egyike Ausztria legnagyobb síparadicsomainak nem nagyon gyülekeznek itt a hozzászólások:) Na sebaj, azért felhozom a topicot. Ischgl most pénteken rajtolt, s nem tudom, hogy tudtátok-e, de a síbérlet teljesen ingyenes volt, és még egy darabig az is lesz, míg a hó és pályaviszonyok s elsősorban a kínálat nem változik.
Pár kép a hétvégéről csatolva
Ischgl-5.jpg
Ischgl-6.jpg
sifelszereles
2 élménybeszámolót írt
2
19 éve tag
2005.01.26. 16:16
tud valaki ischgl 10-20 km-es körzetében 25 euro alatt családi panzióban szállást reggelivel?
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.