Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovénia
Kope
síterep infó oldal
ÜZENETEK (27)Időben csökkenő Időben csökkenő
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2006.10.06. 15:20
Szia Stimpi!

Ha nem angolul nézed hanem szlovénül, ott már minden fenn van 2006/2007-re... Jó, tudom, én se beszélek, de ha összenézed őket ki lehet találni. Egyébként is szlovénül sokkal több info van szállásokról is pl.
REmélem majd tudok írni közelebbit is! :-))))
Köszi a Golte tippet azt is megnézem. Tök jó kezd egy csomó ajánlatom lenni!!! Remélem minden összejön és csak nem marad ki így vagy úgy a síelés a télen! :-))))
stimpi
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2006.10.06. 12:09
Sziasztok!
Nézegettem képeket és nekem is nagyon tetszik ez a hely. A weblapjukon ha jól láttam még a 2005/2006-os árak vannak fent. Tud valaki valamit 2006-2007-ről? És a BOOM-os ajánlatok vajon mikorra szólnak?
Idénre síelős szilvesztert tervezünk, de valami hihetetlen módon megnyomják az árakat arra a pár napra. Ha valaki tudna valami barátságosat ajánlani azt nagyon megköszönném ( stimpi@freemail.hu ).
Mi tavaly Goltén voltunk (3 hosszú hétvégét - szerintem ez magáért beszél)csak ajánlani tudom mindenkinek.
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2006.10.04. 07:56
Sziasztok!
Köszi! Nem is reméltem, hogy ilyen gyorsan rámtalál valaki!!! :-)
cicu22@freemail.hu a címem megköszönöm, ha küldenél pár tippet!
Mi is nézelődünk, egyik haverunk Szlovéniában területi képviselő és ő ha arra jár körül is szokott nézni, meg hoz pár prospektust is...
Várhatóan valamikor felmegy Kopéra is megnézni milyenek az apartmanok meg a környék. Majd beszámolok róla ha megtudok valami közelebbit.
Nagyon tetszenek a képek is, amik a honlapján is vannak igen szívderítőek, azért ragadtak meg!!! :-)
emg
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2006.10.03. 18:54
Szia! Írj elérhetőséget,tudok ajánlani Szlovéniát nagyon jó áron. emg959@freemail.hu
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2006.10.03. 15:34
Szlovénia valóban egy csodálatos ország, utoljára úgy három hete voltunk dny-i szomszédunknál. Kopéről hallani már hallottam, szerintem egy hétvégére megfelelő, ha meg esetleg megunjátok, akkor ott van a közelben Maribor-Pohorje. Egy pálya kivételével mindegyik hóágyúzott, idén meg az egyik húzóliftet leszerelték és helyette egy vadonatúj négyüléses felvonót építettek, ill. jelenleg is építik.
a csatolt képek, amik egyébként nem tőlem származnak április 7.-ről valók (2006)
kp0011pa.jpg
kp0053zj.jpg
kp0140az.jpg
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2006.10.03. 13:20
csak ennyit találtam mindenhol!
Kope
Kope a Pohorje hegység nyugati részén fekszik. Mivel az említett hegység legmagasabb pontján terül el, így lejtői november végétől április végéig hótartóak. 1000 és 1542 méter között fekvő 8 km-es pályarendszere (1,6 km fekete, 3,6 km piros és 2,8 km kék) mind a kezdők, mind a haladók számára megfelelő. A lejtőkhöz hét húzólift tartozik. Leghosszabb pályája 1400 m és 500 m szintkülönbségű. Előnyei közé tartoznak széles lejtői. Kivilágított pálya van.

Egy hétvégére is jó lehet?!
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2006.10.03. 13:17
Sziasztok!

Talán még korai vagyok? Most jöttem meg a nyaralásból, de már a síelésen jár az eszem!!!
Már tavaly is néztem ezt a kis síterepet, kezdőkkel megyünk így 4-5 napra tökéletesen megfelelne. Keresgéltem, de mintha hazánk fiai nem nagyon forgolódnának arrafelé...
Akit érdekel https://www.kope.si és nagyon klassz képek meg boom ajánlatok vannak. Olcsónak tűnik és mégse Szlovákia...
Tavaly Donovalyn voltunk és nagyon jól sikerült, de Szlovénia nálunk nagy szerelem, és Roglán és Kranjska Gorán kívül kipróbálnék mást is!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.