Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

PrintScreen által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (71)Időben csökkenő Időben csökkenő
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2009.10.10. 12:48
Még nem, de örülök, ha van csapat akikhez időnként lehet csapódni, egy-egy tempósabb csúszkálásra :)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2009.10.10. 09:44
Másodikán indítunk egy nagyobb társasággal Puy-ban, aztán az asszonnyal ráhúzunk egy hetet Orcieres-ben. Les Terrasses-ben fogunk lakni, az utolsó 2 személyest apartmant sikerült még lefoglalni. Egyszóval nem váltjuk egymást, akár csúszhatunk is együtt :)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2009.10.09. 14:15
coolman, mikor mentek, megint váltjuk egymást? :)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2009.10.09. 13:43
Engem még egy dolog érdekelne nagyon, mi a nyitás kb. dátuma?
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2009.02.14. 19:30
A nem minden nap ratrakolt pályát én is tapasztaltam, de csak a félreeső pályákon.
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2009.01.19. 21:39
Quarius:
Igen azt. Délre már nincs meg a fenti rész szűzhó érzete, mert aki teheti ott megy, az erdőben persze van, de az azért más :)
60€-ért elvileg lavinafelszerelést, meg vezetőt kapsz, és gondolom begyűjtenek a völgyben. De én sem voltam, majd jövőre.
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2009.01.19. 21:29
Quarius:
A fahatár felett - ez sajnos szomorú kicsit, élő zöld fenyővel elvétve lehet találkozni - gyakorlatilag bárhol lehet csúszni. Ha esett a hó kint kell lenni 9-re, de azért nem kényezteti el az embert :(
A naturelle, az oldaluk szerint szervez 60€ körül, gondolom az nem a pályán megy :)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2009.01.13. 20:12
bacardiendre:

Nem mi a fehér csodában voltunk 1600-on. Helyben a France Location -ban kellett a kauciót intéznünk, ott így csinálták, mi sem tudtuk előre.
Egyébként jól értetted, költségkímélő megoldás :)
Tulajdonképpen írtunk egy papírt kártyaszámmal, ellenőrző kóddal, lejárattal, max összeggel, aláírással, ami kvázi biankó csekk. Ezt visszakaptuk a szoba visszaadásakor. Meglepő volt, hogy még csak nem is zárolták az összeget, de ezt lehet, hogy csak elfelejtették.
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
Topik: Bánkút
2009.01.13. 17:01
tahiraktomi:
Egy víztározóbélelés egy komplett hóágyúrendszerhez képest kutyafüle. Látatlanban is el kellene költeni Bánkútra 500-1000 millió forintot, hogy csak a hazai, meg a környék kisebb sípályáival felvegye a versenyt :(
Régen ezt az üzemeltetők még le merték írni (összeget nem), de úgy látom egyre nagyobb a csend a pálya körül.
Ezt én személy szerint nagyon sajnálom, mert fiatal korom jelentős "havas" részét fent töltöttem, akkor még reménykedtünk :(
A videón hallható viselkedést viszont ez sem menti, bár kis hazánkban ez még mindig több helyen jellemző sajnos.
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2009.01.13. 12:05
Nem kérnek kauciót a bérlethez, nem fényképes, hazahozhatod.
Nekünk az apartmanhoz se kértek, csak lemásolták a dombornyomott kártyát, hogy 200 euróig megterhelhetik, apartman átadásakor ezt visszaadják.
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2009.01.11. 21:51
Most értünk haza, a bordercross pályát több napja csinálják, az elmúlt napokban használhatatlan volt, ahogy a funpark is.
Az 1600-on éjszakázókat el kell keserítsem a diszkólátogatók, már kilépésnél elkezdik a gőzkieresztést - köztük a honfitársaink is -, a kukásautó is korán jön :(
(Csak a "szerencsés" apartmanok lakói élvezhetik)
Néhol fűig kikopott a pálya, pótlásra utaló nyomok már láthatók. A kevésbé látogatott pályákat csak kétnaponta dolgozzák meg.
Aki hóesés után szűzhavat keres igyekezzen, délre a pályákon és környékén (erdő kivéve) mindenhol le van sielve.
A többi helyen a pálya jó, kellemesen használható - néha mély -, némelyiket elég nehéz megtalálni :)
Forralt bor: 3.20-3.40 (ejtsd: ven só) sör: 2.50 körül.
Sok a magyar hang, ,majdnem itthon éreztem magam.
Családos, tanulós pályának jó, a felvonónál lévő medencék idén vizet nem láttak, állítólag van másik is, de mi ezt nem kerestük.
Összességében jó volt, maradtunk volna még egy hetet :)
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.