Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

sznóbordos által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (83)Időben csökkenő Időben csökkenő
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2007.02.06. 16:50
szorítok Fazzoletto, segítettél a boardvásárlásomban:)
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2007.02.06. 16:18
nemtudok most menni sajna, jól éreztem magam persze,csak lehetett volna jobb is,nektek szerintem már nagyon jó lesz, megkell már nyitniuk az összes felvonót, csak szél ne legyen,majd szorítok,habár te nem szereted a boardosokat:))
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2007.02.06. 14:07
szia Judy:)
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2007.02.06. 13:51
ja a lavinaveszély a magas tátrában van, jasna viszont alacsony tátra.
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2007.02.06. 13:50
hólánc?:) megszenvedtem rendesen.minden évben megmutatták itthon,hogy kell használni,de sose kellett,most viszont igen.első alkalom: 1,5!! óra a felrakása + doboz cigi:)) utána való nap már csak negyed óra, azóta már mint a forma egybe a kerékcsere:) egyszerű,csak rákell jönni a trükkre. az alsó parkóló környékén vettük le mindig,ahonnan már csak síbusszal mehetsz föl,mi korán mentünk,így még fölengedtek,ha csak majd a parkolóig mentek,addig szerintem nem fog kelleni a lánc.
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2007.02.06. 01:52
pár kép a "sielésünkről"
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
chopok-felfele1.JPG
chopok-felfele-2.JPG
chopok-felfele-3.JPG
egyetlen-szep-napunk-1.JPG
chopok-le.JPG
Kovetkezo-het-meg-Donovaly-elott.JPG
mar-kozel-Donovaly.JPG
nem-adja-atmi-volt-ott.JPG
folfele-jasnara.JPG
fol-2.JPG
fol3.JPG
fol4.JPG
fol5.JPG
volt-ilyen-is-egy-nap.JPG
szerintem-ez-a-legszebb.JPG
szep-2.JPG
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2007.02.04. 19:58
nincs mit.jó sielést
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2007.02.04. 19:45
hello.a zahradky hatüléses a legdurvább, fél órát is álltunk ott, talán ha az összes felvonó menne,meg átsielhető lenne,akkor talán kicsit eloszlana a tömeg.reggel fél kilenctől kb 10-ig nem vészes a sorbanállás,egy két perc, meg délután fél négytől az utolsó fél órában kb. a kettő között viszont tényleg durva volt,pedig hétköznap volt,hétvégén sztem még durvább,akkor nem voltam,hazajöttünk hétvégére,hétfőn mentünk újra.és hihetetlen bunkók az emberek.olyan lökdösődés van,hogy else hittem,a vadonatúj deszkámon jól mutat,ahogy gondolom egy sielő a botját a sorban szépen végighúzta.csak később vettem észre,utána már mindig lecsatoltam,és kézbe vittem inkább...ez bárhol előfordulhat,de szerintem ilyen szintű tolakodás sehol sincs.. más pályákat a környéken nem nagyon ismerek, még rózsahegyen voltunk egyik nap,az se rossz,csak nekem kicsit unalmas volt,chopok nagyon jó lenne,csak a tömeg...
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2007.02.04. 19:20
hali

Az elmúlt két hetet jasnán töltöttem, több kevesebb sikerrel, az időjárásra gondolok,szinte végig szakadt a hó,ami még annyira nem baj,de vele együtt hatalmas szélvihar is volt, ezáltal a felvonók nem nagyon jártak,két olyan nap volt,mikor sütött a nap,és szélcsend volt,az összes felvonó akkor sem működött. hihetetlen mennyiségű hó van, és legalább ilyen hihetetlen tömeg is. bp-ről liptó szerintem kb 4-5 óra busszal,mi kocsival mentünk, így ez csak tipp. magyar nyelvű síoktatás nemtudom hogy van-e. a biela put-ot a sítérképen középen láthatod, három állomás van,ahonnan fellehet jutni,a baloldali a zahradky nevű, a jobb oldali az otupné, és a középső a biela put, szerintem kezdőkkel legérdemesebb talán,ha zahradky-ból mentek fel a hatszemélyes ülőssel, onnan vezet le egy kék pálya,ami szerintem ideális tanulni,hosszú,és lankás,egy két olyan rész van benne,ami kicsit meredekebb,és szűkebb,de nem vészes, csak mielőtt felmentek a felvonóval,annyit megkell tanulniuk,hogy a sílécen biztosan álljon,kicsit lépkedjen a léccel stb,hogy a felvonóból való kiszállás ne okozzon gondot,a biela put-i kék pályával nekem csak az a gondom,hogy ott azért tányéros felvonó van,ami szerintem nem egyszerű kezdőként.jobb ha előtte csúszik párat,utána tanulja a tányért,de ez csak az én véleményem.Észak és dél össze van kötve elvileg,sajna én nem tapasztalhattam meg,mert még csak a csúcs közelébe sem bírtam jutni az idő miatt,nemtudom azóta már megnyitották-e,mióta hazajöttem(péntek)
ha van még bármi kérdés,írj. üdv
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2007.01.16. 02:59
Szia Judy! jövő hét hétfőn indulnánk,meg az azutáni héten is hétfőn, két hét kirándulás azért már sok lenne:) (pedig szeretek túrázni is,de azt inkább nyáron)
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2007.01.15. 02:50
hali. volt valaki most chopokon? melyik pályák vannak nyitva, és azok milyenek? az ár az ugyanannyi ?és tud valaki valami bíztatót mondani jövő hét hétfőtől? köszi
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2007.01.09. 16:30
hello. egy lift végig, csak egy kiszálló van. a tetejétől a középállomásig a kék pálya kb 5-7 perc lesiklani szerintem kellemes tempóban,bár nem mértük csak saccolok. a csákányos tetejétől a középig szerintem úgy negyed óra,csak azzal az a baj,hogy a csákányos nagyon lassú,és k... hosszú.a fekete pálya decemberbe nem volt megnyitva,így azt nem tudom mennyire fekete,kabinnal kellett lejönni,de felfelé menet látod a pályát,így majd elbirod dönteni,hogy mennyire nehéz neked(persze ha nyitva van egyáltalán,nem tudom) ha van még kérdés hajrá! jó sielést.Üdv
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.12.23. 01:59
Szia Kedves Judy. itt vagyok, vitathatunk:) snowboardozni voltam pár napot az osztrákoknál, azért volt az eltűnés. na hogy is van ez a jasenska dolina?:))
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.12.15. 23:47
három óra múlva indulunk murauba,ha hazajöttem írok,hogy milyen volt:)
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.12.12. 19:08
:)) jó a kép,nem is nézel ki 26-nak.felfele kerekítettél ugye? ez a második szezonom,hogy boardozok,előtte én is síeltem, nekem ez jobban tetszik, amúgy csak a kezdő snowboardosok túrják a havat,aki már tud,az szépen fordul,az nem csinál buckát, szerintem a síelők szeretnek mindig ugyanott fordulni,és azáltal lesz bucka:))) gyertek akkor,és akkor csúszunk együtt:)
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.12.12. 18:53
Stani remélem tévedsz,nem szeretem a tömeget:)
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.12.12. 14:20
a Jasenska dolina topik a legjobb a sielok.hu-n:)) igen kicsit társkereső feelingje lett:) férjnél?? hm....nagy hiba:) na jó. én is már majdnem nős,így már elárulhatom, hamár ezt a kört buktam:)) most írtak vissza a limbától,van hely,úgyhogy megyek is a bankba fizetni.végre:) az egyik szállás szám: 4806,itt voltunk tavaly is,tetszett a ház,a háziak is rendesek,szóval azért megyünk oda megint, a másik meg az 5779, arról még nem tudok,de remélem jó lesz.
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.12.12. 13:46
kicsit offoljuk a témát:)) sok vagy kevés? hát... én 24 és fél,és fiú. döntsd el:)
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.12.12. 13:11
nagyon komoly:))))
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.12.12. 12:43
jah értem már, igazad van. január 22-25,és január 29-febr.1 két hét egymás után hétfőtől csütörtökig:)) hát jah,mehetnénk együtt. hány éves is vagy?:))))
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.