Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

vlad által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (22)Időben csökkenő Időben csökkenő
vlad
22 élménybeszámolót írt
22
12 éve tag
2012.10.31. 13:53
Sziasztok,
Évente újrakezdőként :) egy kis segítségre lenne szükségem, hogy milyen gyakorlatokkal tudnám kijavítani a technikámat.
Kétszer voltunk a családdal oktatókkal síelni St. Jakobban, tavaly már élvezni is tudtam, de a letörésnél azért hóeke befigyelt rendesen. A végére kezdtem belejönni a párhuzamos léccel kanyarodásra, de az utolsó napon már nem voltak oktatók.
A következő a problémám:
Jobbra gyönyörűen ( na ja, ahogy én saccolom ) megy a párhuzamos léces kanyarodás, úgy értem erőlködés nélkül jó ütemben. Balra viszont még mindig marad benne egy kis hóeke, és a bal lábamat mintha nem tenném le rendesen -így az eléggé instabil-, tulajdonképpen mintha csak a jobb lábammal kitámasztva kanyarodnék.
Előfordulhat-e, hogy a bal térdemet -amin 10 éve volt egy keresztszalag műtétem- valamiért nem tudom/merem annyira odatenni balkanyarban? De akkor meg a jobb miért megy olyan simán?

Sima szlalomozást próbáltam, meg több pici balkanyart de nem igazán sikerült, ha van valamilyen ötleteltetek szívesen kipróbálnám majd.

köszönöm

L.
vlad
22 élménybeszámolót írt
22
12 éve tag
2012.02.06. 16:41
Sziasztok,

Még nem voltunk itt, csütörtökön és pénteken mennék 2 vagy 3 gyerkőccel.
A kölcsönző árai egész jónak tűnnek, szokott elég felszerelés lenni a kölcsönzőben vagy inkább vigyünk?

v.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.