Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Selmecbánya - Salamandra Ski Centrum topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2010.12.29. 20:15
Szia Robin!

Ezek szerint megvolt ma a túra? :)
Előzmény: (Robin 100640)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2010.12.29. 19:57
Gyula mondtuk neked hogy a múlt hét csütörtökén milyen körülmények fogadtak itt minket ! Akkor szét síeltük magunkat. 3 napig izomlázam volt a combomban pedig már az a 14-ik napom volt a szezonban. Ez a nap sajnos ilyen volt,sok sorban állással és lisztpuhaságú hóval de egy hétköznapi napra bármikor benevezek újra veletek. Fogd fel úgy hogy ez egy fórumos találkozó volt ! Hány fórumos társadat is ismerted meg ?? :) Én személy szerint csak Csabort nem ismertem de jó volt látni például téged is amilyen egy hullámhosszon voltatok Gabócával miután megismertétek egymást ! Szerintem már ez megérte ! Mitrót külön kiemelném ! Amilyen vendéglátásban részesített minket az nem volt semmi !! Volt ott minden :pálinka,borpárlat,forralt bor,sütemény . Nagyon kitett magáért ! :) Akiben kellemesen csalódtam az poétánk, Csabor volt . Nem is csúszik öregurasan ! :) Várom a többiek véleményét is !
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2010.12.29. 14:22
Holnap mentünk volna, ám Gyula a helyszínről küldött üzeneteivel lebeszélt róla. Pedig már nagyon síelnék. Így idén már nem csúszok. Mindenesetre várom a mai különítmény beszámolóját.
A webcam képe mindenesetre alátámasztja a híreket:
http://www.salamandra.sk/hu/webcam.html
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.