Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2010.12.31. 10:35
Ti mozogtatok a zöld levelű csipkebokorban?
Előzmény: (kole77 100957)
kole77
265 élménybeszámolót írt
265
19 éve tag
2010.12.31. 09:56
MiMimi pontosan ezert maradtunk csak par orat, de legalabb a palya Jo volt
Előzmény: (maci-laci 100947)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2010.12.31. 09:22
Arról még nem tettél említést akik a pálya közepén vagy be nem látható helyen állnak vagy ülnek le vakarózni. Nem voltam ott de borítékolom, hogy találkoztál ilyennel is. Sajnos a leírtakkal magam is többször találkoztam és nem csak itthon.
Előzmény: (Szkíta1 100944)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2010.12.31. 09:21
Szerinted a "birkák" közül mennyien olvassák soraidat ? Valószínűleg pár embert kivéve senki sem. :( Így ebből nehezen lesz síkultúra,sajnos. Az ilyen "síelők" többsége egy szezonban csak ilyenkor megy ki valamelyik pályára és bosszantja a többi rutinosabb síelőt. Aztán a munkahelyen,iskolában büszkén hangoztatja hogy ő síelni jár és milyen jól síel.Honnan is tudhatnának ők hogy létezik olyan szó is mint a síkultúra. Ha ez megnyugtat akkor elárulom neked teljesen ugyanez a helyzet a Mátrában is. Ez van sajnos,és ez ellen nem tudom mit lehetne tenni ?!
Előzmény: (Szkíta1 100944)
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2010.12.31. 09:05
Nem voltam elégedett a tegnapi nappal. Iszonyatos volt a tömeg. Persze tudtuk, mikor elindultunk, hogy mit vállalunk, de 3d-ben azért teljesen más. Mindenhol sorok, egymás hegyén-hátán emberek. Ennyit már nem bír el 2 pálya. Jó lenne, ha holnap tényleg megnyitnák a 3-as és 4-es pályákat. A profikat remekül elszívná ez a két pálya. Persze mennie kell hozzá a 3-as csákányosnak is és akkor tovább nő a felvonó kapacitás is.
A tömeggel a pályarendőrök sem bírtak, szóval ez inkább túlélő show volt.
A pályákat illatően semmi kritikát sem tudok megfogalmazni. Másokkal ellentétben szerintem nem jegesedett, hanem kökeménnyé vált. Kiváló íveket lehetett este húzni rajta.
A felvonó 3x-4x-szer megállt egy menet alatt (este már nem). 20 perc sorbanállás sem volt elég ahhoz, hogy felkészüljenek a beszállásra egyesek. Kiesik a bot, a kesztyű, a szemüveg a kezéből, becsípi a beléptető kapu. Ilyen indiszponált tömeget még életemben nem láttam. Mint a birkák komolyan! A kiszállóról nem is beszélve, de azt azért nem fogalmazom meg kritikaként, mert az már sítudás függő. Aki először áll lécen annak nehezem megy. Ez nyilvánvaló. De a beszállóhoz nem kell sítudás, csak odafigyelés.
A kiszállóhoz egy hangosbeszélős rendőr kéne, aki folyamatosan kiabál, hogy ne itt tollászkodj! Kiszállnak a liftből, csúsznak 10 métert és megállnak keresztbe, lécet csatolnak, sérót belőnek, meg a jóégtudjamit. Nem engednék fel kezében boardot cipelőket a felvonóra. Ezt Ausztriában sem engedik. Túlzottan elnézőek a felvonó kezelők. Mi van akkor, ha kettes pálya felett kiesik a kezéből 10 méter magasról. Kettévágja az agyát annak, aki ott van!
Mostmát végre két tábla is van, ami felszólít a 4-es sorokba rendeződésre, de a magyar pont lesz@rja. Sorban áll 20 percet, majd felszáll 2 ember a liftre. Tegnap mindenkinek el volt gurulva a gyógyszere.
Üzemeltetésben szerintem sokat feljődnek, a megfogadható kritikákat hasznosítják, most a tömegen a sor. SÍKULTÚRA!
Ebben fejlődjünk sokat és az ilyen tömeges napok is elviselhetővé válnak.
Azt viszont megfogadtam, hogy január 3-án megyek legközelebb - éves bérlet ide vagy oda. Hétköznap, szünet vége ...stb.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.