Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2011.01.02. 20:40
Tévedsz Toti!
A tavalyi évben szüntették meg az 1-es csákányosnál a "szingli sort". Vagy surranósávot.
Kérdezd meg az üzemeltetőket, miért.
Én úgy tudom, csak a helyet foglalta. Akkor is téma volt (3-4 éve), hogy miért mennek egyesével a csákányoson. Gondolj bele, szinte az volt az egyedüli feljutási lehetőség! Erre bevezetésre került a szingli sor, de nem használta senki, inkább várt a sorára.
Tudod, fura társadalom ez a magyar, a fenti kis sztori is ad egy kis jellemrajzot.
Ugyanakkor jöttek azok a boardosok, akik a Mátrában is pofátlankodtak sorbanállás helyett. Inkább nem is folytatom.
Már nincsenek Eplényben...
Előzmény: (toti1011 101394)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2011.01.02. 20:32
A felvetésed jó, sok helyen csinálják, s segíti az áthaladást. Viszont a megközelítéseddel nem tudok azonosulni. Nem mindenki "balfék" aki nem akar elszakadni a társaságától. Tudod nem minden a "versenyhelyzet", néha az élmény is jelent valamit.
Csabor
toti1011
88 élménybeszámolót írt
88
14 éve tag
2011.01.02. 20:21
Nincs ilyen, de jó lenne! Már a honlap fórumán is felvetődött az ötlet. :)
kissünöcske
49 élménybeszámolót írt
49
15 éve tag
2011.01.02. 20:10
Hy! Mindenkinek minden jót, BUÉK!

Rizikós a hozzászólásom, mivel én utoljára a Szent Sólyom átadása előtt voltam Eplényben. Amennyiben meg van oldva amit én javaslok akkor elnézést a pálya menedzsmentjétől. Amit ők magyarországi viszonylatban megoldottak az merem állítani hogy a világon is egyedülálló. Ennyire délen, ilyen alacsony tszfm.-ban tudomásom szerint sehol a világon nem üzemel 3-4 hónapon keresztül működő minőségi sípályarendszer. Ami a konkrét hozzásólásomat illeti azt a Sólyom előtti hosszú sorral kapcsolatos. Nem a saját ötletem, én is egy közeli osztrák sípályán láttam a szerintem jó megoldást. Versenyhelyzetet kell teremteni az életrevalók és a BALFÉKEK!! között, és ez a surranósáv. Adott egy négyes sor, ahol n+1 Balfácán szerencsétlenkedik, és ettől vagy balra vagy jobbra van egy kb 10-12 m hosszúságú,a négy sávval párhuzamos elkerített 5. sáv. Ebben az különálló és a valóban sielni akarók résen állnak, és ha van 1-2 szabad hely akkor ezek a sielők ki tudják tölteni a fentmaradó üres helyeket. Így a sorban vakarózókban is feltámad az önérzet, és jobban fognak igyekezni. Kérlek válaszoljatok, hogy is van ez Eplényben.
Ja a hely neve Sthuleck, ahol láttam és itt ez több 10 év óta jól működik. Jó havat mindenkinek és teljes gázzal a lejtőkön!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.