Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik boardot válasszam? topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
FearTomi
23 élménybeszámolót írt
23
13 éve tag
2011.01.18. 14:29
Az egyik rokonomé, de nem használják, szóval azt mondta vigyem, ez egy Quechua board, ahogy néztem, ez sem olyan rossz, az egyetlen ami ellen kifogásom van az a board éle...eléggé rozsdásodik, de szerintem egy élezéssel meg lehet még menteni. Olvastam pár kommentet róla és mindenkinek kellemes csalódás volt, noha nem dícsérték agyon. Wed'ze-nek nézd meg a weblapját, az viszont már elég komoly.
Előzmény: (kuglofka 104470)
kuglofka
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.01.18. 10:01
Szia!

Decathlonos alatt a Wed'ze boardokra gondoltam.
Ki is néztem az egyiket, de már nem is árulják:(
Pedig arra gondoltam, szezon végén biztos leértékelik és akkor jól megveszem, de bukta:) Így jártam!
Te milyen decathlonos boardot fogsz kivinni?
Ez a sajátod, vagy béreled valahonnan?
Előzmény: (FearTomi 104360)
FearTomi
23 élménybeszámolót írt
23
13 éve tag
2011.01.17. 18:52
Hello!

Tavaly egy Hammer boarddal kezdtem, de idén sajna csak egy Dechatlonos boardot tudok kivinni, szóval a különbségről, majd később tudok írni.:) Első kérdés, mit értesz dechatlonoson? Ugyanis, van a Quechua illetve a Wed'ze.(A dechatlon ugye árul Head boardokat is, de az már más kategória, gondolom nem a headre gondoltál).Az előbbi a dechatlon első próbálkozása volt ilyen téren, az utóbbi, viszont egyre komolyabb. A Wed'ze ugye a dechatlon téli sporttal foglalkozó ága, utána néztem és nagyjából a nagyobb board gyártó cégek technikáját, ötleteit utánozza, nem is rosszul, ár érték arányban kifejezetten jónak mondanám, a lapot illetve a cipőiket, viszont a kötések felejtősek:) Szóval ha az embernek nincs pénze, de mindenképpen új boardot szeretne, szerintem bevállalható, de ha azt mondod, hogy neked jó valami komolyabb használt board is, akkor inkább azt ajánlom.
Előzmény: (kuglofka 103710)
kuglofka
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.01.13. 16:46
Köszönöm szépen az infókat, meg a linket is. :)
Ezek szerint akkor nekem is az lehet a bajom, amiért te lecserélted az előző boardodat.

Sajna /lány létemre/ én sem vagyok egy könnyű egyén és ami igazán idegesít a mostani boardomba az az, hogy ha völgy felé fordulok akkor elkezd iszonyatosan szitálni.

Akkor ez a lap keménységétől függ igaz?

A másik gondom, amit te is írtál, hogy el kellene döntenem, hogy mire akarom használni.
Ez sem egy könnyű kérdés, én csak boardozni szeretnék vele. Most meg már annyi féle fajta irányzat van, hogy már azt sem tudom fiú vagyok e vagy lány.
Előzmény: (minerel 103718)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2011.01.13. 16:06
Talán itt is igaz mint a sínél. Egy új decathlonos board árából vehetsz egy jó állapotban lévő minőségibb használtat de némi szerencsével külföldi oldalakon akár újat is.
Amikor több boardot bérelgettem nem is igazán néztem a típust csak a márkát na meg a tudásom is a béka feneke alatt volt akkoriban viszont amiért lecseréltem a régit a mostanira annak az oka a puhaság volt. Nem vagyok egy könnyű egyén és a technikám is fejlődött ami már megkívánt egy stabilabb, keményebb lapot.
Szerintem előbb azt kéne eldönteni mire akarod használni vagy mit részesítettél előnyben eddig a pályán.

Itt van jó pár teszt:
http://www.snowboard-review.com/snowboard_reviews/c/atomic/
Előzmény: (kuglofka 103710)
kuglofka
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.01.13. 15:28
Sziasztok!
Gondolkodom rajta, hogy lecserélem a snowboardomat.
Valakinek van tapasztalata a dechatlonos snowboardokkal kapcsolatban?
Esetleg, nem tudom lehet e olyat kérdezni, hogy kinek melyik snowboard vált be?!
Illetve mikor szoktátok lecserélni a deszkákat?

Előre is köszönöm szépen!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.