Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
vmate
132 élménybeszámolót írt
132
18 éve tag
2011.01.27. 11:05
Jaj !!!
Félreértél!
Nem akartalak ledorongolni!


Teljesen igazad van abban amit írsz.
M.
Előzmény: (zsoci 106182)
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2011.01.27. 10:48
Tudtam, hogy én leszek a seggfej.
Nem vagyok informatikus,ezért abban nem tudok és nem akarok állást foglalni, hogy mennyi idő egy honlapot megtölteni tartalommal.De mint szintén szolgáltató abban biztos vagyok , hogy nem a vendég dolga egy eladni kívánt szolgáltatásról egyenként e-mail-ben érdeklődni.A sípark dolga( és ráadásul még érdeke is)lenne az alapvető infók szerepeltetése valahol ideiglenes jelleggel.(A fórumban,a főoldalon, a marketing szövegek helyén vagy ahol a legkézenfekvőbb.)
Vagy esetleg csinálni kellene egy harmadik honlapot a másik kettőről törlődött infók számára.:D
Előzmény: (vmate 106167)
vmate
132 élménybeszámolót írt
132
18 éve tag
2011.01.27. 10:13
Szia!

Előző oldalon volt róla szó, hogy feltörték a weboldalt.

"Sajnos az adatbázis is elveszett a hacker támadás miatt, és még nem sikerült minden infót visszaállítani! Addig is az info@sioktatopark.hu címen bármiben szívesen segítenek a sí- és snowboard oktatók!"

M.




tudod, aktivitás játék :)
Előzmény: (zsoci 106165)
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2011.01.27. 10:07
A jelek arra utalnak, hogy idén a Síparkban nem működik az oktatás! Vagy csak a honlap? Nem ciki, hogy valaki esetleg ezért menne és szezon kellős közepén minimáli információt sem talál?
Szerintem kár volt ilyen csiricsáré honlapot készíteni ( ráadásul kettőt!),ha nincs tehetség vagy lehetőség a normális működtetéshez.
A régi honlapon legalább volt egy normálisan működő fórum,ahol az infók mellett néha még visszacsatolás is érkezett a valós helyzetről.(Igaz, ez a tulajoknak nem mindig volt az ínyére,így azt gyorsan megszüntették!)

Ui: A funoknak nem anyázni!Szerintem sok embert érintő hiányoságról írtam!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.