Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik lécet válasszam? topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
marquer
13 élménybeszámolót írt
13
13 éve tag
2011.02.19. 00:06
Az a helyzet, hogy nem versenyszintről beszélve, a legtöbb magán a síelőn múlik. A jó síelők a régi "párhuzamos" lécekkel is csoda mód síeltek (síelnek). Abban viszont, hogy TE hogyan érzed magad a sípályákon, abban nagy szerepe van a lábadon lévő lécnek. Egy jó választással jobb teljesítményre vagy képes, vagy csak jobban esik a síelés. Szerintem emiatt számít a dolog.
Előzmény: (WéberF 111004)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2011.02.18. 23:24
Na ezt sem tudtam. A síléc közlekedik helyettem. Köszi az infót. Ha már "technikai sport": a golfütő, a tenisz "rakett", a tollaslabda, quash ütői ugyanúgy meghatározóak?.
A technikai sportoknál - autó, motor, repülés, motorcsónak - valóban többet számít az eszköz. Hogy jön ez a síeléshez?
WFeri
Slalom Sport
568 élménybeszámolót írt
568
17 éve tag
2011.02.18. 21:09
Csak a ping-pong (hú az asztaliteniszezők de szidnak most!) meg a snooker nem annyira technikai (műszaki) sport, Tóth Janika nem biztos hogy Velorex-el tudna rali bajnokságot nyerni.
Darnyi Tamás meg tundrabugyiban vagy egy szál f@xban is tudott volna vb-t nyerni, a síben azért jóval többet számít a "gép".

Üdv:
Bartus Péter - Slalom Sport
Előzmény: (marquer 110946)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2011.02.18. 21:06
marquer!
Köszi! Erről nem tudtam, pedig legalább annyira jó! Ő pedig snookerezni tudott! (Persze nem zárom ki, hogy egy világversenyen a síelők azért mégsem hajópadló-deszkán kellene, hogy induljanak - de ugye mi nem az Ő színvonalukon, hanem csak a saját élvezetünkért síelünk?
WFeri
Előzmény: (marquer 110946)
marquer
13 élménybeszámolót írt
13
13 éve tag
2011.02.18. 20:18
WéberF,

Stephen Hendry pedig a tizenéveskorában vásárolt gyakorlódákóval nyerte a 7 világbajnokságot, és döntött meg egy rakás rekordot.
Mégis lehet több millió forintért snooker dákót venni.
Vannak még elgondolkodtató dolgok! :)
Előzmény: (WéberF 110937)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2011.02.18. 19:47
Elnézést az off(nak tűnő) bejegyzésért.
Egy másik sportágban Faházi "Janika" (van, aki ismeri e nevet?) parkettadarabbal, strandpapuccsal, zsíroskenyérrel(!) is kiállt egy-egy meccsre, nem rossz nyerési aránnyal. Egyszerűen tudott ping-pongozni.
Milyen sílécekről beszélünk itt?
WFeri
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.