Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Valmorel / Saint Francois Longchamp topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
fkati
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2011.02.22. 08:27
Szia Daddy!
Köszönöm a beszámolót, nincs késő, mi márc. 12-én megyünk. Kicsit a hóhelyzet miatt aggódunk, nem szoktunk márciusban síelni, most először jött így ki. Ahogy nézem az időjárás jelentéseket, most eseget a hó ott, minden esetre bizakodunk.
Még1x köszi.
Előzmény: (Daddy 111297)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2011.02.21. 14:56
Kedves Fkati!
Sajnálom, hogy késett a válaszom, de tegnap elkerültük egymást mert én kb. 14.45 óra körül látogattam utoljára ezt a fórumot. Remélem azonban, hogy válaszom nem késett el. Hazajövetelünket követően, az itt szerzett tapasztalatainkat a "hóhelyzet tapasztalatok" rovatban írtam le február 16-án (üzenet azonosító: 110473). Az ismétlés elkerülése miatt (mint tudjuk, "ismétlés az unalom anyja"), ezért itt most nem írom le azokat mégegyszer. Természetesen, ha konkrét kérdésed van, akkor válaszolok (ha tudok).
Mi nem bántuk meg, hogy az idén ezt a terepet (szállást) választottuk. Úgy indultunk vissza, hogy "viszlát jövőre".
És komolyan gondoltuk!
Előzmény: (fkati 111169)
fkati
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2011.02.20. 14:55
Szia Daddy!
Bocs, hogy csak így ide csöppenek, de nagyon szeretnék híreket hallani Doucy-ról. Mik a tapasztalatok,
Előzmény: (Daddy 90250)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2010.10.03. 09:36
Köszönöm Bélapó, hogy nagyon gyorsan válaszoltál. Válaszod szerinti "végigszenvedést", illetve a hazacsúszás lehetőségét láttam a sítérképen is, és azért tettem fel a kérdésemet mert a "való világ"-ot egy ilyen "körülbelül" térkép nem mindig híven tükrözi.Még nem döntöttük el, hogy jan.22, 29 illetve febr. 5.-én induljunk-e.
Remélem isolai tapasztalataidat is megosztod majd velünk.
Mégegyszer nagyon köszönöm.
Előzmény: (Bélapó 90248)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2010.10.03. 06:22
Szia Daddy! Egyszer elmentünk arra, bonyolult volt a visszaút ezért többet nem mentünk. Ha ott fogsz lakni nem lesz rossz. Reggel végigszenveded a felvonókat, viszont délután hazafelé lesz egy kényelmes levezető csúszásod. Magát a helyet (apartmanok, boltok stb) nem ismerem. Mi vagy Valmorel-ben, vagy St Francois-ban laktunk. Mikorra tervezed? Nálam most Isola 2000 a főcsapás iránya, ott még nem jártam.
Előzmény: (Daddy 90233)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2010.10.02. 11:33
Aki volt már erre, kérem irjon véleményt arról, hogy a Valmorel-Doucy Combelouviére jó választás-e. A valmoreli pályarendszer (így térképről, és olvasva korábbi véleményeiteket) megfelelőnek (jónak) látszik, azonban ez a kicsit szélén fekvő Doucy Combelouviére elbizonytalanít. Látom én, hogy lehet innen is beszállni a központi rendszerbe, de szeretnék olvasni személyes tapasztalatokat is.
Bélapóba bízom hogy "tévedt" erre a pályarészre is, de mindenkitől szívesen fogadok tanácsot, véleményt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.