Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Valmorel / Saint Francois Longchamp topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2010.10.03. 09:36
Köszönöm Bélapó, hogy nagyon gyorsan válaszoltál. Válaszod szerinti "végigszenvedést", illetve a hazacsúszás lehetőségét láttam a sítérképen is, és azért tettem fel a kérdésemet mert a "való világ"-ot egy ilyen "körülbelül" térkép nem mindig híven tükrözi.Még nem döntöttük el, hogy jan.22, 29 illetve febr. 5.-én induljunk-e.
Remélem isolai tapasztalataidat is megosztod majd velünk.
Mégegyszer nagyon köszönöm.
Előzmény: (Bélapó 90248)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2010.10.03. 06:22
Szia Daddy! Egyszer elmentünk arra, bonyolult volt a visszaút ezért többet nem mentünk. Ha ott fogsz lakni nem lesz rossz. Reggel végigszenveded a felvonókat, viszont délután hazafelé lesz egy kényelmes levezető csúszásod. Magát a helyet (apartmanok, boltok stb) nem ismerem. Mi vagy Valmorel-ben, vagy St Francois-ban laktunk. Mikorra tervezed? Nálam most Isola 2000 a főcsapás iránya, ott még nem jártam.
Előzmény: (Daddy 90233)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2010.10.02. 11:33
Aki volt már erre, kérem irjon véleményt arról, hogy a Valmorel-Doucy Combelouviére jó választás-e. A valmoreli pályarendszer (így térképről, és olvasva korábbi véleményeiteket) megfelelőnek (jónak) látszik, azonban ez a kicsit szélén fekvő Doucy Combelouviére elbizonytalanít. Látom én, hogy lehet innen is beszállni a központi rendszerbe, de szeretnék olvasni személyes tapasztalatokat is.
Bélapóba bízom hogy "tévedt" erre a pályarészre is, de mindenkitől szívesen fogadok tanácsot, véleményt.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.