Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Flow kötés tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
zsolti780
47 élménybeszámolót írt
47
13 éve tag
2011.03.12. 16:21
Erre gondoltam én is, hogy mivel nincs összekötve a két pánt az elsőben elakadhat a cipő orra és nem csúszik beljebb.
Igen mikor eltörött én is erre gondoltam először, na egy jó indok hogy kicseréljem. Ami egyébként Neked van csat az jó lehet az enyémre? Igen az elsőről van szó.
Előzmény: (minerel 114945)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2011.03.12. 16:13
Közben megnéztem a flow kötéseket is és a quattro-t freestyle és parkra ajánlják az M9-et freeride, freestyle.

Mérettáblázat:
Előzmény: (zsolti780 114943)
5.jpg
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2011.03.12. 16:00
Mindegyik jó kötés de én inkább flow párti vagyok.
Az APO-ba a két különálló pánt miatt nem biztos, hogy menetből be tudod dugni a lábad de ezt legfeljebb majd megcáfolják az azt használók. A flow hátrány volt régebben a túl merev sipka és hogy nem lehetett utánahúzni a pántokat mint az APO-n. A mostani szériánál mind a két "hibát" kiküszöbölték. Racsnisak a pántok és el van vékonyítva a sipka is a pántok közt ami kényelmesebb lett, jobban állítható és megőrizte a könnyű belebújást. Szerintem az Apo is összekötötte volna rég a pántjait ha nem lenne levédve a technológia.
A régi kötés nem lehet megmenteni? Azért egy csat mégsem 40 guriga vagy csak egy jó indok, hogy újat vehess:-D
Első pánt csattal pl. van nekem is ha az ment szét.
Előzmény: (zsolti780 114943)
zsolti780
47 élménybeszámolót írt
47
13 éve tag
2011.03.12. 15:15
Nekem az Atomic kötésemen a csat most törött el,szóval vásárlás elött állok az alábbi jelöltekkel.
- 10/11 Flow Quattro-SE
- 09/10 Flow M 9
- APO Dual Entry System Team Black Yellow 09/10

Segítsetek. Amit tudtam már elolvastam mindegyikről, néhol azt írják az apo tovább fejlesztette a flow-t és kiküszöbölte annak hibáit, akkor viszont nem értem az írásokat hogy menetközbeni becstoláshoz,felvonóból kiszállás utáni csatoláshoz inkább a Flow. Úgy vettem észre hogy az apo-nak a sarkánál is szét nyílik a kötés és amikor felcsapom a támlát ráhúzza kicsit a csatot is.
Továbbá nem értem miért kellene megállni az apo-hoz?
Valamint a bakim 43-as L-XL kötés kell?
Help me....
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.