Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik boardot válasszam? topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
boszininja
30 élménybeszámolót írt
30
14 éve tag
2011.10.30. 19:04
szia Cool!

köszönöm, igen sokat segítettél, már nagyon várom a szerdát, hogy tudjam nézni a boltokat!
Viccesen hangzik így leírva, nem annyira vagyok oda a sok bolt megnézéséért, remélem hamar találok jót - olcsót ! :)

Ausztriába megyek , a fórumon találtam, hogy mennek nov.4-5-6-án, még nem tudom melyik pályára.
Nekem most kb mindegy is , hol ülök seggre elsőre:)

amikor elsőre síeltem, és elestem, nagyon jókat nevettem, gondolom most is úgy lesz!

te mész mostanában? vagy megvárod a nagyobb havat?

köszönöm szépen a segítséget!
szép estét!

http://www.hostom.net/boszininjacomujwp/
Előzmény: (coolman 123084)
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2011.10.30. 17:10
szia Boszi!

Deszak méret: Ha magad elé állítod akkor az állad és a kulcscsontod közé kell, hogy essen a deszka vége az elején könnyebben boldogulsz ha inkább a kulcscsontod közelében van a deszka.

Cipőből pedig egy számít, hogy kényelmes legyen az ujjaidat tudjad benne mozgatni. Mindig teljesen befűzve próbálunk!!! és ha teheted akkor legalább 20 percet hagyd magadon és járkálj benne. Ha már megvetted akkor otthon több órára vedd fel és járkálj benne, hogy ne a használatkor törtjön be.

Márkák: Burton, forum, heavy tools, Apo, ..... stb. Mindenki másra esküszik.

ui.: ha nem akarsz rá sok pénzt szánni akkor a multikban árult cuccok is tökéletesen megfelelnek. ( Limited 4you Hervis) vagy a decatlonban is ha szét tusz nézni vannak jó cuccok.

Merre mész egyébként ?

üdv. cool remélem segítettem.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.