Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Semmering - Stuhleck topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Brillante
83 élménybeszámolót írt
83
12 éve tag
2011.12.20. 14:31
Ez változó, ha nyitásra megyünk még szinte üres általában, volt hogy 10 után értünk ki és volt még hely. Kicsit el van dugva, nem sokan ismerik. Mert mész autóval a Mittelstation felé, majd mikor átmész egy kis hídon egyből jobbra egy szűk utcába (Még a Mittelstation előtt) majd a sarkon balra felfele es kb 300-400 m innen.
Szerintem érdemes nyitásra menni, mert akkor még időben feljutsz és nagyon jót lehet ilyenkor fent síelni a Weissenelf menten meg a Steinbachalmban. Mire felér a tömeg ti meg már mentetek 3-4 mentet és máris szebb a nap:) mikor már sorban kell álldogálni.
Jó csúszást nektek!
oceanearth
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2011.12.20. 12:58
Tudom, hogy így lesz, de sajnos most csak idáig jutunk. Sopronba megyünk pihenni, nem hagynám ki a pár nap csúszást, ha már ilyen közel vagyok. A Familienlift aljánál mikor telik be a parkoló? Gondolom ott már 9-kor nincs hely...
Előzmény: (Brillante 127689)
Brillante
83 élménybeszámolót írt
83
12 éve tag
2011.12.20. 08:40
A trükk annyi, hogy ne a nagy parkolóban álljatok le, hanem irány a Familienlift alja, ahol van külön pénztár és tized annyi ember. Innen egy rövid átsiklón már a Mittelstation-nal vagytok.

Viszont szerintem mondhatni teljesen mindegy ha sokan vannak, hogy sorban állsz-e reggel a jegyekrért, mert a Stuhleckbahn Mittelstationnal egesz nap oriasiak ilyenkor a sorok. 30-40 perc sor, 10 perc lift, 5 perc csuszas. Hüttében meg challange szerezni egy asztalt.

De ne így legyen, kívánom!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.