Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowbike topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
abatman
70 élménybeszámolót írt
70
18 éve tag
2012.01.14. 21:30
Szia Viktor! Gyorsan előre bocsájtanám, hogy szigorúan magánvélemény amit írok, de ha veszed magadnak a fáradtságot és visszaolvasol -pár évvel is visszajutsz- nem is olyan sok hozzászólás alapján a történetemhez. Igen kipróbáltam a modelledet annak egy nem tudom milyen évjáratát. Le is írtam, ezért megismételném, hogy a csuklók mozgatásáért felelős gumi labdacsok nem igazán nyerték el a tetszésemet. Az én modellem mérnöki asztalon tervezett megvezetett mozgásokat végez, csillapított teleszkópjaival, szélesen állítható tartományban. Változtatható, a szállítható személyek számát, összsúlyát tekintve. Jártam az osztrák gyárban, beszéltem a tulajjal, sőt a múlt évben - szintén megtalálod, ha visszaolvasol - kipróbálásra kaptam egy tandem modelljüket. Innen a véleményem. Viszont elismerem az ára az lesújtó még osztrák vérmérséklethez is, hiszen a pályán fényképezkedtek velem, vitették is volna magukat ha hagyom, nézték, fogdosták, majd elhűltek az ára hallatán. Azt viszont, ha Te voltál, nagyon díjazom, hogy celebet tudtál ráültetni, és sajtóban elhelyeztetni, ez sokat lendíthet az ismeretségén. Gratula, ott a pont.
snowbike-hungary
1 élménybeszámolót írt
1
12 éve tag
2012.01.14. 19:20
sziasztok!

Jó érzés látni, hogy van snowbike-os élet már itthon. Én most indítottam be a Brenter féle snowbike-ok forgalmazását Magyarországon, de azt látom, hogy Ti nem ilyennel mentek. Itthon Mátraszentistvánon lehet kipróbálni, viszont kérlek írjátok meg, hogy Nektek mi a tapasztalatotok és milyen a Ti bike-otok.

üdv
Viktor
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.