Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Les 2 Alpes topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
abonyisoma
13 élménybeszámolót írt
13
13 éve tag
2012.01.29. 14:35
A legtöbb pubban van ingyen wifi, csak kérni kell a kódot hozzá. Arra kell figyelni, hogy ha társasággal mentek, mindenki fogyasszon valamit, mert arra nagyon allergiásak. Az egyik helyen ki is van írva, hogy mindenki minimum egyszer rendeljen. Egyébként én az O'Brian's-ből nyomtam, ami egy kicsit hangos(ha 2 vendég van, akkor is maxon megy a zene és a fények), viszont az utazási irodának köszönhetően -50% kedvezményünk volt ott, így elviseltük. Egyébként nagyon hangulatos, csak amikor az ember kicsit nyugiban beszélgetne az otthoniakkal, akkor nem nyerő. De nem muszáj ezt választani, minden sarkon van egy pub, ahol lehet netezni, sőt a főtéren van egy közösségi ház, ahol állítólag 19:30-ig lehet netezni. (én sosem értem oda időben, szóval ezt fenntartással kezeld) Amire szerintem fontos figyelni, hogy érdekesek a nyitvatartások a közértekben. Általában 8:30-tól 19:45-ig vannak nyitva, amit mellékesen NON-STOP-nak neveznek. Ez normál esetben nem is gond, csak amikor az ember a pályán van reggeltől zárásig(5-6) és van még 2-3 órája pihenéssel, átöltözéssel együtt a bevásárlásra, akkor ezt egy turizmusból élő városkában egyáltalán nem értem. Szóval erre figyeljetek, hogy ne punnyadjatok be vásárlás előtt, különben nem lesz reggeli. ;)
Előzmény: (topito 132311)
topito
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
2012.01.28. 19:18
Szia!

Látom minden nap bloggolsz...Hogy oldottad meg a neted? Mi pénteken indulunk..Valami infó? Igaz mi már 2x voltunk ...de akkor a családommal.Most 15 en megyünk..Esetleg valami amire figyelni kell ????
üdv...Mike
abonyisoma
13 élménybeszámolót írt
13
13 éve tag
2012.01.28. 12:40
Az a nap valoban nem volt a legjobb. A het tobbi napja viszont gyonyoru napsuteses volt. Ma esett egy kis ho, kicsit kodos az ido, de szerintem a kovetkezo het is jo lesz. Eleg enyhe az idojaras.
Előzmény: (Bélapó 131957)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2012.01.25. 19:04
Egy napra átjöttünk, de minek! A kabinosok délelőtt nem jártak, a legfelső pályák le voltak zárva, hatalmas tömeg! Szóval szívtunk mint a torkos borz. Fent jeges szél lent kásás hó. Jó, tudom rossz pályaszakaszt választottunk.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.