Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Ski C.U.L.T. információk topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2012.02.27. 19:11
17 éve tanítok síelést, 13 éve snowboardot (azért írom, hogy ne kelljen túl sokat várnod, ha esetleg megkérdeznéd). Ha azzal kezdeném az oktatást, hogy hogyan kell esni gyakorlatban (elméletben természetesen van róla szó), ráadásul az amúgy is kevés időből egy napot fordítanék erre a témakörre, azt hiszem mára egyetlen tanítványom sem lenne. Viszont szívesen elmennék egy olyan általad tartott oktatásra, ahol egy kemény, jeges pályán bemutatod, hogy is kell esni!!! Szólj ha tartasz ilyet légyszives! Ja és tudtommal a tanítványaim nagy része biztonságosan síel, még ha nem is tanultak esni első nap.
Előzmény: (hoember45 135745)
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2012.02.27. 18:31
Te se haragudj, de sok kezdőt tanítottál már? És más sportágat sokat oktattál már?

Ha azt szeretnéd, hogy egy kezdő biztosan megtanuljon veszélyhelyzetben esni, akkor szánj rá bőven időt az esés tanítására! Ugyanis attól még nem fog ösztönszerűen jól esni, hogy néhányszor megmutatod az esést annak, aki még megállni is alig tud a lécen. Én ez idő alatt biztonságos körülmények között megtanítom a síelés alapjait, és én is arzént veszek rá, hogy az én tanítványom fog a harmadik napon biztonságosabban közlekedni a pályán.
Előzmény: (hoember45 135745)
hoember45
8 élménybeszámolót írt
8
13 éve tag
2012.02.27. 18:13
jó nagy baromság,amit tartasz.ha a sielő nem tud bármikor biztosan elesni,az életben nem fog biztonságosan síelni.ez holt biztos.és erre arzént veszek.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.