Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Visegrád topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2012.06.20. 08:21
Szerencsére csak rakoncátlankodott az a térd, de nem akartam kockáztatni, ezért inkább abbahagytam. Nagyon sajnálom, hogy így nem találkozhattam Ozsival és Replacival, viszont lehetőségem nyílott otthon bográcsban még aznap eper és málna lekvárokat főzni barna cukorral, chilivel és kevés jam-fix-szel. Így vasárnapra már csak a meggy maradt azonos receptúrával, bár azt még le is kellett szedni a fáról. Mindhárom lekvár pazar lett, de nem folytatom, mert ez már nagyon off lenne...
Előzmény: (vasssy 139491)
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2012.06.19. 22:21
Szombatra Tumbász Geriék gyepsí napot szerveztek Visegrádra, amiből aztán "minden amivel le lehet gurulni a hegyről" nap lett. :-) Volt ott gyepsí - abból is mindenféle - mountainboard, terepgöri, egy és háromkereű. Utóbbiak inkább az aszfalton jeleskedtek. Ott volt Kékesiék Marcija -felmenőkkel és tesókkal együtt - kezet foghattam Kovács Barnával, a jelesebb oktatók közül Gerin kívül kinézett még Replaci és Ozsi is (biztos volt más is, csak nem ismerem...), meg persze ott volt a visegrádi "gyepsí mag" nagy része, meg a boardos srácok, Dunagurisok, szóval majdnem mindenki... :-)
A nagy meleg ellenére nagyon jól telt a nap, mindig akadt valaki, akivel lehetett beszélgetni pihenés címszóval, de azért toltuk a gurulást rendesen, kár, hogy klaci térde bemondta az unalmast.
A Nagyvillám és csapata ismét kitett magáért, köszönet érte Rezsőéknek, a szervezésért pedig Geriéknek!

Kicsit bővebb beszámoló linkekkel Rezsőék és a Dunagurisok képeihez: http://vasssyblog.blogspot.hu/2012/06/20120616-gyepsi-nap-visegradon.html
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.