Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Biztosítás nélkül ne menj! topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Eszteván
100 élménybeszámolót írt
100
13 éve tag
2012.12.17. 15:06
@huligan:
nem akarom én senki üzletét rontani, sem kekeckedni de pl. Franciaországban a mentősök magasból sz@rnak a biztosításodra, egyből személyit és pénzt vagy hitelkártyát kérnek (az már más kérdés hogy cserébe számlát kapsz a kifizetett összegről és azt otthon benyújthatod a biztosítónak). Nem is akarnak hallani angolul, helyben kell fizetni azért, hogy elvigyenek. Ez az én szomorú tapasztalatom és a csoportunkban volt srác aki szintén helyben perkálta le a 600 eurót a helikopteres mentésre.

A magán klinikákon is tojnak a biztosításodra, szintén helyben kell fizetni...

Hogy máshol hogy működik nem tudom, de a franciáknál ez van.

Összegzésül csak annyit fűznék még hozzá, hogy egy jó biztosítás mellett, még jó ha van baj esetére pénz is nálad.
Előzmény: (huligan 146597)
Eszteván
100 élménybeszámolót írt
100
13 éve tag
2012.12.17. 15:00
Na azért éppen NEM összetörni magam vagy betegeskedni járok külföldre... volt már más biztosítónál is, de eddig egyetlen egyszer kellett használnom és akkor pedig Allianz volt.

Az Allianz pedig szó nélkül fizetett nekem és ismerőseimnek is.

Manapság elég nagy szó ha egy biztositó minden kekeckedés nélkül fizet, még ha késve is. Márpedig az Allianz fizet, nem mintha akarnám őket reklámozni.
Előzmény: (maci-laci 146596)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2012.12.17. 14:47
Van olyan termék, ahol nem kell, hogy pénz legyen nálad...

A sportbiztositas.net a Grupamával DIREKT sportolóknak fejlesztett ki kiváló termékeket. A mi sport egyesületünk kizárólag ezeket a termékeket használja külföldön. Közepes árszínvonal, sportokra kifejlesztve, nem kell kp sehol, a legkevesebb apró betűs kifogás...:)
Előzmény: (Eszteván 146594)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.12.17. 14:44
"Csak is Allianz"
Kérlek írd már le hány biztosítónál kötöttél már síbiztosítást és melyik társasággal mi volt problémád.
Én így írtam volna: Az Allianznál szoktam kötni és ezért meg azért elégedett vagyok velűk.
Előzmény: (Eszteván 146594)
Eszteván
100 élménybeszámolót írt
100
13 éve tag
2012.12.17. 14:19
Csakis Allianz, sajnos egyszer már volt dolgom velük, de szó nélkül kifizették még az utolsó vasat is, még azt is amire nem volt számla :)). Igaz késve, de fizettek, ami nagy szó.

Legutóbb egy éves biztosítást kötöttem, amiben a sport is benne van. Olcsóbb egy évre megkötni, mint télen külön fizetni egyet a sízésre és egyet külön a nyaralásra...

Legyen nálad készpénz, mert a francia mentősöket nem érdekli, hogy van biztosításod vagy sem, nekik helyben kell fizetni, otthon majd benyujtod a számlát a biztosítónak.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.