Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Les 2 Alpes topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Eszteván
100 élménybeszámolót írt
100
13 éve tag
2012.12.27. 15:02
@Carterutz: Attól függ mikor mész és milyen az időjárás. Ha meleg van, szerintem nem éri meg, mert eléggé déli fekvésű, sok a napnak kitett pálya. Én a tavaly vízisíztem Alpe d'Huezben... ettől függetlenül úgy gondolom, hogy egy nagyon vagány pályarendszer, ha jók a hóviszonyok mindenkép menny.
Ha nem áll tőled messze a pályánkívüli sízés és nem kezdő vagy, szerintem fizess be La Grave-ba is egy napra, megéri.

Én pl. szívesen átnéznék Briancone-ba is egy napra (Serre Chevalier).

Ha valaki tud oldalt vagy bármi infót, ahol buszmenetrendet lehet találni megköszönném ha megosztaná. Én alig találtam valamit, az is eléggé foghíjas és csak franciául van.
Előzmény: (Carterutz 147926)
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2012.12.27. 00:00
Meg. A Sarenne mint a leghosszabb fekete és a Tunnel mint híres-neves pálya kötelező. Bővebben az Alpe d'Huez beszámolómban.
Előzmény: (Carterutz 147926)
Carterutz
35 élménybeszámolót írt
35
13 éve tag
2012.12.26. 23:02
Koszi a valaszt. kozben en is megtalaltam a honlapon. sajnos csak alp de hueznel irja a buszt. ez azt jelenti, hogy a masik terepekre nem jar busz!? mert akkor kitolas. alp de huezben sem voltam meg. megeri atmenni egy napra?

Udv. domi
Előzmény: (Eszteván 147783)
Eszteván
100 élménybeszámolót írt
100
13 éve tag
2012.12.26. 01:00
Nekem is lenne kérdésem ezzel kapcsolatban :)

Tudja valaki, hogy a felsorolt terepre Les 2 Alpesből, hogy lehet átjutni valami tömegközlekedési eszközzel vagy bármi más olcsó megoldással?
Egyszer taxiztam már a franciáknál, de azt most kihagynám... Alpe d'Huezbe már jártam, de a többi terepből is kiprobálnék 1-2őt...
Előzmény: (Eszteván 147782)
Eszteván
100 élménybeszámolót írt
100
13 éve tag
2012.12.26. 00:55
Szia,
amint már korábban írtam:

For 6 day or more skipasses : 1 free entry per day to the swimming pool and ice rink (skate rental at additional
cost), 2 days in Alpe d’Huez, 3 days in Serre Chevalier, 3 days in Puy St Vincent, 3 days in Montgenevre, 3 days in
Sestriere.

Szóval, 3 napot a fentebb felsorolt terepeken.

A pdf-ben további hasznos információk:
http://www.skipass-2alpes.com/Information.aspx?page=FAQ

Üdv.
Előzmény: (Carterutz 147774)
Carterutz
35 élménybeszámolót írt
35
13 éve tag
2012.12.25. 23:46
Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy a les 2 alpes 6 napos síbérlet melyik síterepeken használható még és hány napot? Alp de huezt tudom, esetleg más terepre lennék kíváncsi. Segítségeteket köszönöm.

Üdv, Domi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.