Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nordica Vili
77 élménybeszámolót írt
77
14 éve tag
2013.01.10. 16:17
Vasárnap mindenképpen gyere, mert akkor elsők között lehetsz, akik a 7-es pálya megnyitásakor kipróbálhatja ezt a csodát.
Sztem a legjobb pályánk lesz.
Az még bizonytalan hogy vasárnap teljes szélességben megnyithatjuk, cca 70 m , vagy csak kb a felét. Ja és a legszélesebb pályánk is ez.
Igyekszünk, a beígért hidegtől függ, de szombat du. már ki tudjuk írni a web oldalra, milyen szélességben nyit.
De nyit mindenképpen, addig is nézzed meg a lejjebb a mai napon készült képeket, ez nem az alpok ,hanem az eplényi valóság! Igazi tél van!
Előzmény: (Szkíta1 150125)
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2013.01.10. 09:56
A 2c átvezetés ki lett szélesítve, most 20 méter és nem meredek. Az tette nehézzé, hogy szűk volt és bármekkora havat toltak rá kikádasodott és jegesedett. Valahol az őszi fotók között találsz róla képet.
Én is támogatom a szakaszonkénti nehézségi jelölést, így tényleg informatívabb.
Síaréna, a 7-es pálya mikor nyit ki? Én legközelebb akkor mennék! A múltkor már ágyúztátok, de gondolom lefolyt róla minden a melegben. Most hogy álltok vele?
Előzmény: (bartoki 150109)
bartoki
60 élménybeszámolót írt
60
14 éve tag
2013.01.10. 05:20
A szakaszolt színek nagyon jók, köszönet hogy végre megcsinálták!

A kezdőket váratlanul érhetné a 2.c átvezetés (régen nem volt nehéznek jelölve, pedig szűk, lekoptatott és meredek) vagy a 3.2 piros-fekete részei.

Ez így most egy reálisabb kép a pályáról.

Igaz, a számozás tényleg bonyolult. :)
Előzmény: (franci252 149998)
franci252
164 élménybeszámolót írt
164
13 éve tag
2013.01.09. 16:02
Igen, szerintem is "érdekes" a pályaszámozás, ámbár lehet, hogy inkább kissé túlbonyolított. (amolyan belső használatra készültnek tűnik) Lehet, hogy a vendégeket nem érdeklik ezek a finom részletek, a szakaszolt színdinamika, stb.? Azt spec. nem értem, hogy ha valami a 3-asból ágazik ki, az miért 8-as, miért nem mondjuk 3/a vagy 3/b, de nem baj! Eddig nem nem volt ilyen infó, most meg van... :-)
Ja, és ma már gyönyörűen funkcionál az interaktív webtérkép is.
Előzmény: (Robin 149901)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2013.01.09. 00:06
Megnéztem az új pályaszámozást . Érdekes ! :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.