Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Tauplitz topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
molesz52
39 élménybeszámolót írt
39
16 éve tag
2013.03.14. 19:21
Szia, mivel már egy párszor voltam Tauplitzban, elmondom a tapasztalatomat hogyan lehet átmenni úgy a piros 1-re hogy nem kell sífutni. Nem szabad rámenni arra a szaggatott jelzésű útra. Két lehetőség van ha az ember felért a taulitzi felvonóval, attól függően hogy akarsz gyalogolni kb.50-100 m-t vagy nem. 1. sz: Ha igen akkor ahogy kiszálltál a liftből rögtön ballra kell menni. Közvetlenül lifttel szemben van egy szálló az előtt kell elmenni ahogy említettem ballra. Ahogy elérsz egy dupla csákányos lift kiszállójáig,felcsatolhatod a lécet. Innen sima az út.Az elején egy kicsit lankás ,de utánna OK.Elcsúszol a Lerchkogelliftig. Ez egy másik csákányos. Azzal fel a tetejéig. Innen tudsz becsatlakozni az 1-es pirosba./a kék 14-el/. De ha rám halgatsz, akkor nem mégy le a 14-el, hanem tovább egyenesen/kék 18/és akkor a Lawinenstein beülős, buborékoshoz jutsz ami felvisz a tetőre.Onnan a 23-on le tudsz jönni az 1-re. Jó hosszú, kellemes. Egy helyen van benne egy köteles segítség.
A 2 sz. lehetőség annyiban különbözik az előzőtől, hogy ahogy kiszálltál a liftből/ nincs lecsatolás/ a már említett szálló jobb oldala mellett kell elcsúszni és egy piros pályán lejutsz a már szintén említett dupla csákányos lift aljához. Ezzel felmégy és onnan már azonos az út az előzővel.
Remélem segítettem. Jó időt, hó az van elég.
üdv.
Előzmény: (winter11 157187)
winter11
11 élménybeszámolót írt
11
12 éve tag
2013.03.13. 18:03
Köszi az infót! :) Sejtettem, hogy sífutó lesz!
nevembalint
1 élménybeszámolót írt
1
13 éve tag
2013.03.13. 15:35
Szia. Nemrég volt szerencsém síelni egy hetet Tauplitzon, az általad említett pályára is rátévedtem véletlenül. Át lehet csúszni rajta, csak taposós. Igazából szerintem az egy sífutópálya. Annyira nem vészes, ha nekiindul nagyon az ember, de azért akkor is fárasztó kicsit. Nem éri meg azon síelgetni.
Előzmény: (winter11 157092)
winter11
11 élménybeszámolót írt
11
12 éve tag
2013.03.12. 16:23
Lenne még egy kérdésem! :)A Bergbahn Tauplitz felvonó visz fel a parkolóból a Tauplitzi oldalon, a tetejétől indul egy szaggatott kék vonal: Skiweg Talabfahrt Tauplitz. Ez pálya? Ezen át lehet csúszni a piros pályára? Köszönöm a segítséget!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.