Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mosoly topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2013.04.11. 23:01
Az ég kék, a víz nedves... aki vedel az előbb-utóbb zabálni is akar!
A szolgáltatás teljes körű, a kihasználás mértéke szíved(pénztárcád) joga!



tesszikéééteeeniii?
Előzmény: (szendre 159152)
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2013.04.11. 22:03
Ehhez meg hozzajon, h direkte arra jatszanak, h aki italozik az bezony ehes lesz. Ki kevesbe, ki jobban. Voltam mar en is ugy vele, h aranyarban kellett vennem s ennem. De az nem otthon volt hanem jo messze es ott nem volt mas alternativa. Amugy tocsni rulez. Ezer parszazbol en egy majorannas tocsnira dobok meg neked par sertesszuz karikat is nemi konyakos erdei gombaval, es meg azon is keresek ha ugyes vagyok.:)))
Előzmény: (maci-laci 159150)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2013.04.11. 20:52
Szoktam volt mondai, hogy nem sajnálom én senkitől neki is meg kell élni, de ez a rablás kategória. Értem én, hogy helypénz stb. blablabla egyéb költségek de azt gondolom ennyiért saját maga alatt vágja a fát.
Előzmény: (csabor 159149)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2013.04.11. 20:37
Ma torkos pálinkafesztivál volt kis városunkban.
Szépen sütött a nap, s így első feleségemmel besétáltunk a városba. Mindenhol fabódék, pálinkák, borok, sonkák, kolbászok, illatorgia.
Összefutottunk egy ezer éve nem látott haverral, s felidéztük régi barátságunk, különös tekintettel az ó-szilva pálinkára. Kibeszélvén magunkat hazafelé indultunk, de a bélbolyhok nem hagytak nyugodni, különösen azért horgadoztak, mert láttam egy tócsnit (lapcsánkát, krumplivácsot, zalai lepényt, nem kívánt törlendő), s mivel köztünk az évek során bensőséges viszony alakult ki, rögvest enni kívántam egyet. Gyanús volt, hogy a kiszolgáló hölgy a mérlegre tette lepényemet, s akkor már a szemöldököm is felszaladt, amikor közölte, hogy ezernéhányszáz forint. Egy mezei krumplis lepényért? Ez nem az én ár/értékarányom. Elnézést kérve a hölgytől hazarohantam, s teljes konyhai arzenálom bevetésével lepénysütésbe kezdtem. ( a teljes konyhaarzenál nálam azt jelenti, hogy minden olyan gépet használok, ami a feleségem szerint teljesen felesleges a konyhában.)
Most a kanapén ülök, kedvenc boromat szopogatom. Egyik kezem duzzadó hasamon, de elégedetten mosolygok, hisz barátilag számolva is spóroltam vagy 38 ezer forintot, de hogy aludni nem fogok az biztos.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.