Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Szezonbérlet - Éves síbérlet topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
kolzol
40 élménybeszámolót írt
40
16 éve tag
2013.10.02. 19:58
2 évig ssc bérletem volt, s egy letelepített lakókocsim Schladmingban... a kezdeti kiadásokon kívül, mivel céges autóval toljuk 0 Ftba került 1-1 hétvégi síelés:-) nagy előny...
az ember elkezd a szezon elején agyalni, h megéri-e majd idén szezonbérletet venni... amit én tapasztaltam, hogy ha már megvan a bérlet akkor az egy extra plussz motiváció, hogy menjen az ember síelni. s emiatt térben és időben is kinyúlik a szezon =tavaly a bérlet érvényességének első napján (nov 1 utáni 7végé Kaprun) és az utolsó napon is (május 1 Mölltall)síeltem vele. szóval ha bérlet van könnyebben megy az ember, sokkal könnyebben. pláne ha a szállás is meg van oldva:-)
hátrány, hogy az ember "be van zárva" egy országrészbe, ami ugye elég nagy az ssc v a topski esetében, de mondjuk nem szívesen megy ilyen bérletekkel a zsebben a Dolomitokba síelni az ember, még ha egy társaság hívja is... hiszen ha van a szezonbérlet miért vegyek máshová napijegyet.

idén nálunk bizonyos indokok miatt (nem fórumtéma) nem ssc és schladmingi kemping lesz, hanem Murau és ottani kemping. jó 30-40 perccel közelebb van, viszont nem SSC szintű terepen síel az ember.

1 szó mint100 én csak ajánlani tudom, csak okosan ki kell találni melyik az a bérlet ami "megéri". de ha van bérlet úgyis 20-30%al többet fogsz menni síelni, mert pörgetni kell a napokat. a letelepített lakókocsi - szezonbérlet kombót én csak javasolni tudom mindenkinek aki komolyan gondolja. sokan csinálják ezt csak nem fórumoznak. pl a schladmingi kempingben 4-5 magyar lakókocsi van, Muraunál 10 körül.
Előzmény: (Traveller 161101)
Traveller
43 élménybeszámolót írt
43
12 éve tag
2013.10.02. 19:37
Csalóka ám az ,hogy sok vagy kevés az évi 570 Euro.
A pályák jobbik nagyobb felén 45-46 E a napijegy.
Szorozd össze .......a többnaposak sem sokkal olcsóbbak.
Előzmény: (Stani 161098)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2013.10.02. 18:10
De mi nem 10-12 napot síelünk :)
Előzmény: (Stani 161098)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2013.10.02. 17:42
Ha 10-12 napot síelnék akkor biztos nem vennék, SSSC 570 euró körül van, ha jól tudom...
Előzmény: (Traveller 161086)
Traveller
43 élménybeszámolót írt
43
12 éve tag
2013.10.02. 13:56
Először is köszönet Lajosnak ,aki megtörte az idényben a hóváró csendet:)

Többekkel beszélgettük már ,hogy ha valaki az idényben legalább 10-12 napot síel ,akkor már megéri kombinált szezonbérletet venni .
Különösen a Ski Amade ,a TOP SKI Karintiában , vagy a SSSC bérlet éri meg ,ami több tartományban is érvényes.
MI a véleményetek általában ?
Kinek ,hogy jött be ,ha így síeltetek ?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.