Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bosznia-Hercegovina: Jahorina topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bettney
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2013.10.28. 11:17
Köszönöm a választ! Azóta több szállás visszajelzett, csak egy kis idő kellett hozzá úgy tűnik. Remélem márciusban eljutok ide, mert a beszámolók és a képek alapján teljesen beleszerettem:)
További szép napot Mindenkinek!
Előzmény: (pasity 161862)
pasity
192 élménybeszámolót írt
192
16 éve tag
2013.10.28. 08:48
A Winter kb. 80 m-re van a Poljice pályától, de le lehet sok hó esetén csúszni a 6-os felvonóhoz. Két öreg bácsi üzemelteti a helyet, kicsit "old school" jellege van, de nem rossz értelemben. A március igen hóbiztos, amióta a 46 új hóágyú biztosabbá teszi a terepet(lásd: a márciusi fórum képeket). Üdv.
Előzmény: (Bettney 161766)
Bettney
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2013.10.25. 07:52
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy valaki tud-e valamit mesélni a Pansion Winter-ről. Engem főként az érdekelne, hogy fel lehet-e már csatolni a panziónál. Esetleg valaki tudna ajánlani olyan pályaszállást két fő részére (nem hotelt), ami valóban az és nem kell gyalogolni a pályáig. Mi Mönichkirchenben ilyen szálláson szoktunk lakni (Fernblick) és ez a dolog annyira tetszik, hogy nem szeretnénk lemondani róla. Elkényelmesedtünk :)Írtam már több helyre, de nem kaptam választ. Persze olvasgatom a fórumot, de valaki segítene abban, hogy március elején érdemes-e menni és mennyire hóbiztos a pálya ebben az időszakban illetve van-e hóágyú ha nem esne a hó?
Nagyon köszönöm
Szép napot!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.