Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
eRh75
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2013.12.09. 09:30
Megnéztem az idei oktatási árakat az oldalatokon és meglepődve tapasztaltam, hogy az egyéni óra (magán óra 1 fő) díja a tavalyi 6000Ft-ról 9000Ft-ra emelkedett és ehhez még hozzá kell adni a síbérlet árát is. Megtudnátok mondani, hogy ez a drasztikus áremelkedés minek köszönhető ? ugyanis tapasztalatom szerint igen sokan vettek magán órákat, köztük mi is, de ez már így nagyon sok szerintem. Pl. 2 óra magán óra plusz bérlet hétköznap felnőttnek: 21900Ft.
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2013.12.08. 10:57
Köszönöm, hogy válaszra sem méltattátok a korábban feltett kérdésemet, amit most itt megismétlek!

"Egy közérdekű kérdés amit az MSzI síparknak is feltettem!

Ha Osztrák síterepek meg tudják tenni, itthon miért nem, hogy a senior jegyet 60 éves kortól adják ki?
Szerintem akkor több 60 éves és távolabb élő síszerető is ellátogatna az arénába."
Síaréna Vibe Park
736 élménybeszámolót írt
736
11 éve tag
2013.12.07. 17:56
Ma kinyitottunk, jó hangulatban telt a szezon első napja. Holnap is nyitva leszünk, 40% kedvezménnyel várunk benneteket a szezon második napján.

Vasárnap 9 órakor kinyitunk már és egészen este hatig tartunk nyitva. Üzemel majd a síiskola, a kölcsönző, nyitva lesz Holle Anyó Étterme és a Kemencés Büfé. Az 1-es pálya alsó szakasza és a tanpálya lesz síelhető, a liftek közül pedig az 1-es csákányos és a tanulólift üzemel majd. Jövő héten is nyitva leszünk. A hóágyúzást folytatjuk amikor csak engedi az időjárás. Várhatóan jövő hét szerdától megy majd a négyüléses, és az 1-es pálya felső szakasza.

Ha még nem síeltél, akkor itt az ideje megtanulnod. Karácsonyig 20% kedvezményt adunk a síoktatásból. Sí- és Snowboardoktatásra itt jelentkezhetsz: http://siarena.hu/jelentkezes-oktatasra/
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.