Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard szerviz? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
kisvargacz
37 élménybeszámolót írt
37
10 éve tag
2014.01.19. 22:45
Köszönöm a segítséget!
Egy tavaly már kifutó model Elan lapom van,nem hiszem hogy találok róla még gyári adatokat.De utána nézek.
Előzmény: (badzoli 167328)
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2014.01.19. 12:04
Néhány gyártó megadja, hogy az adott deszka 88-89-90fok közül melyikre van élezve gyárilag. Ha már régebbi a lapod és volt már géppel élezve, akkor szinte mindegy. Válassz egy 89fokos élezőt és nagy bajod nem lesz vele. Igazából nincs nagy jelentősége a szögeknek, illetve versenysportban, főleg alpinnál igen.

Amit linkeltél, az teljesen megfelelő a szezon közbeni élezésre. Nyilván a szezon elején érdemes egyszer megcsináltatni profi szervízben, hogy aztán csak rá kelljen élezni, ha túl sokat csúszol jégen, vagy isten ne adja, kicsit megkövezed.
kisvargacz
37 élménybeszámolót írt
37
10 éve tag
2014.01.19. 08:33
Üdv!
Kint dolgozom most Tirolban,és persze nem jöttem egyedül,jött velem a deszka is :D
Vawolás már elég jól megy,nem igazán akartam érte kifizetgetni 20-25 eurokat,de hamarosan éleznem is kellene.
Találtam itt a boltokban különböző kis kütyüket,példáúl ilyet:
http://www.racewax.com/p-328-base-side-bevel-file-guide-swix-xf-ski-snowboard-edger-tool.aspx
Alkalmasak ezek normális élezéshez,vagy inkább ne spóroljak?Honnét tudom,melyik jó a lapomhoz?Mert különböző szögekhez más-más fajta ilyen élező van.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.