Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Les 2 Alpes topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
basquiat
117 élménybeszámolót írt
117
11 éve tag
2014.01.20. 17:45
Mi is 31-én indulunk Skilineos szervezéssel, mi a Residens 1800ban leszünk.
Nekem nincs nagy reményem a szállással kapcsolatban, hisz ez a legolcsóbb a kínálatukban, ehhez mérten az igényem sem túl magas.
Ellenben a pályarendszerrel és a friss hóval szemben nagyon magas az igényem, úgyhogy remélem az első napokban leszakad egy méter hó :D
Ha valakinek van idei off-piste beszámolója mondhatna valamit, mennyit szigorítottak Schumi óta, milyen most a hóviszony, esetleg aki idén már megjárta la Grave-ot az is írhatna pár sort :)
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2014.01.20. 17:19
Igazából az az egyetlen differencia, hogy mi jan 31.-én indulunk:D, a frandeloc vagy valami ilyesmi nevű apartmanokban leszünk. Ja majd meglátjuk, hogy lesz, remélem hamar megtanul a delikvens:D
Előzmény: (baddi 167407)
baddi
71 élménybeszámolót írt
71
14 éve tag
2014.01.20. 12:54
Lehet ugyanazzal :) főleg h ezt az árat láttad :)
mi is 1800-on leszünk. ti melyik szállás?

Szerintem nem biztos, hogy csoportos...voltam már így máskor, bár nem velük.és ha 2 fő megy már csoportnak számít :) nem angyon cicóznak, mert ha nem "fogadja" el ezt a jelentkezést akkor a másik irodánál elfogadják így. :)

és olyan sokan nem tanulnak, hogy ne akarjanak megfogni minél több tanulót. :)
valahol meg a szolgálatatás része. jó áron megtanítanak síelni, de közben meg náluk, velük utazik az utas.

és amúgy mintha fix árnak láttam volna, nem tól-ig árnak :)
és nem volt csoportos kikötés sem szerintem.
de majd kiderül :) viszont egyébként a 10 euro sem gáz/alkalom. én 7 vagy 8 euroért tanultam vagy 6-7 éve valahogy. és 2 alkalom elég volt ahhoz, hogy már elkezdjem élvezni a kék pályán a síelést. fent a gleccseren már jó lesz neki akkor :)
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2014.01.20. 12:19
Heló, gondolom ugyanazzal az irodával megyünk, én is láttam ezt az ajánlatot, de ez szerintem csoportos oktatás (ha nem az akkor oké). Mi 1800-on leszünk.
Üdv
Előzmény: (baddi 167385)
baddi
71 élménybeszámolót írt
71
14 éve tag
2014.01.20. 10:12
Szia! Mi hétvégén megyünk ki most szombat hajnalban indulunk.

Egy utazásszervező részéről tudom, hogy lesz magyar oktató. Kezdőknek aszem 5 euro haladóknak 10 euro áron tart oktatást. és egy oktatás aszem 2 óra, vagy akár még hosszabb is.

Ti mikor mentek, melyik szálláson lesztek?
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2014.01.19. 00:52
Sziasztok! Nem tudtok kint magyar oktatót, és hogy mennyiért ad egy órát? Mert egy haverom jön ki velünk aki teljesen kezdő és neki kéne.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.