Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Junker
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2014.02.14. 09:18
Látszik, hogy azt a kort én már inkább csak tanultam mint megéltem. :)
Igy már értem.
Előzmény: (kócos 169673)
TKata
214 élménybeszámolót írt
214
15 éve tag
2014.02.13. 19:18
Teljesen normális és jogos ez a logo-s poló felvetés.
Munkatársaim totál amatőr szinten járnak futni, triatlonozni (persze csak többszörös nem értékelt váltóban). Büszkén hordják a nevezés mellé kapott polókat mint pl Kékes csúcsfutás x év, Nagyatád Iron Man, Spar maraton, Pilisi tekerő stb. Nem több, csak annyi, hogy jelzi a külvilág felé, hogy Ő ott volt.
Előzmény: (Junker 169616)
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2014.02.13. 18:34
Erre a mondatra gondoltam:"Azt az egyet sajnáltam csak, hogy nem árultok valamit amit emlékbe megvehettünk volna, gondolok itt arra, hogy nagyon jópofa logója van a síiskolának, egy ilyen pólóban biztos szívesen ment volna másnap oviba a gyerkőc."
Nem kell mosakodni, ha az embernek jó gondolatai támadtak/ a KD kitüntetéssel általában 2 heti vagy egyhavi bér, mint anyagi juttatás is járt/. Én csak egy kiemeléssel tudlak jutalmazni és ha lenne tehetségem az első pólót eljuttatnám a gyerekednek.
Előzmény: (Junker 169661)
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2014.02.13. 16:57
Szerintem teljesen korrekt volt.
Nem beszélve arról, hogy én amúgy is mindenben a jót keresem és a Te hsz-ban is ezt láttam viszont.
Nyilván találhattál volna hibákat, ha kerestél volna, de gondolom, inkább jól akartad magad érezni és így a jót láttad meg.
Előzmény: (Junker 169661)
Junker
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2014.02.13. 16:37
Ja, így visszaolvasva tényleg kicsit nyalis lett. :)
Mindegy, nagyon kedvelem a Mátrát és ezt a sípályát is.
Amúgy meg megérdemlik a dicséretet, elég küzdelmes amit ezen a télen az időjárással vívnak.
Előzmény: (kócos 169630)
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2014.02.13. 11:24
Régen azt mondtuk: ez egy Kiváló Dolgozói észrevétel.
Előzmény: (Junker 169616)
Junker
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2014.02.13. 09:28
Hétvégén jártunk a Síparkban, elsősorban, hogy a kislányom beírassuk síoktatásra.
Azt kell, hogy mondjam csak pozitívan tudok nyilatkozni. Nagyon jó kialakítású az oktató pálya, az oktatók pedig kedvesek felkészültek és szimpatikusak voltak.
A lányom az oktatás minden percét élvezte és igazán kedvet kapott a síeléshez.
Ezúton is köszönet, hogy kitaláltátok és megvalósítottátok ezt itt a Mátrában.
Azt az egyet sajnáltam csak, hogy nem árultok valamit amit emlékbe megvehettünk volna, gondolok itt arra, hogy nagyon jópofa logója van a síiskolának, egy ilyen pólóban biztos szívesen ment volna másnap oviba a gyerkőc.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.