Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kosutka topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2014.02.20. 10:07
Szervusz Tamás!

köszönöm szépen a válaszod.
---
Terveznénk menni hozzátok sielni jövő héten;
szerettünk volna 24-n hétfőn esti és másnap 25-n kedden napközbeni sielésre menni.
De tegnap már láttam, h a honlapon sajnos már lecsökkentettétek a kiirt esti sielések számát H,Sze,Cs,P,Szo-ról csak Cs,P,Szo-ra.
Persze figyeljük mi is az időjárásjelentéseket:
http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_num_mgram
látjuk, h nem túl biztatóak ( Szo eső és hosszú távon sem látszik lehűlés)
szóval tudom, h nehéz ezt előre megmondani, de szeretnélek azért megkérdezni, h mi a véleményed
1:-jövő hétfőn 24-n szinte biztos, h nem lesz esti sielés v van még vmennyi esélye
2: - még ebben a szezonban lehet arra számitani, h lenne esti sielés még H és Sze is ( K-i nappal szerettünk volna összekötni egy esti sielős napot - h két napot tudjunk sielni)
3: -a hó még ki tud tartani következő két hétben hétközi napközbeni sieléshez ?

Előre is köszönve kedves segitségedet, válaszod
üdv
Előzmény: (Cet 170037)
Cet
145 élménybeszámolót írt
145
13 éve tag
2014.02.18. 13:16
1. én utoljára decemberben mentem arra. Akkor még nem volt fizetős. Csodálkoznék, ha közben fizetőssé tették volna. Egy megoldás van figyelni a táblákat, és ha kell visszamenni a nem fizetős részre.
2. Igen, ezeken a szakaszokon 90 van.
Még feltenné pár napsütéses fotót a mai napról. Még nincs vége tehát a szezonnak.
Előzmény: (huricano 170031)
1802fb6.jpg
1802fb5.jpg
1802fb3.jpg
1802fb4.jpg
1802fb2.jpg
1802fb1.jpg
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2014.02.18. 12:19
Üdv mindenkinek!

1:Szeretném megkérdezni, h ha Hrinova Kosutkát Miskolc Bánréve (Kral) felől közelitjük meg, akkor a Tornala (Tornalja)-t kikerülő gyorsforgalmi autóút és a Rimavska Sobota (Rimaszombat) után lévő gyorsforgalmi autóút ( R2 ) személyautónak fizetős ( azaz kell rá autópályamatrica )?
( mi eddig úgy tudtuk, h nem az, de a Tornyosnémeti-Kosice(Kassa) között átadott új autóút(R4) konténeres irodájában ( a határ mellett közvetlenül) az ügyintéző hölgy azt mondta, h az új R4 mellett a Tornalja és Rimaszombat melletti R2 is fizetős)
2: Ezeken a gyorsforgalmi autóutakon R2 és R4 a normal megengedett sebesség 90 és csak ott több (110) ahol ezt külön jelzi tábla - szemben a mi magyar szabályozásunkkal, ahol autóúton 110 a megengedett?

http://www.ndsas.sk/motorway-network-map/44969s

Előre is köszi a válaszaitokat!
Hajrá Kosutka!
üdv
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.