Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard bakancs kérdés topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2014.11.10. 22:08
Nem úgy értettem, hanem a szabályozhatósága miatt. Bonyolult a fűzési rendszer (belső fűző, kívül egy hagyományos fűző és két tépőzár). Fontos, hogy melyiket mennyire húzom meg és ezzel el szoktam szórakozni, de ha már megvan, akkor egész nap észre sem veszem, hogy a lábamon van. Felhúzni, lehúzni, bélést kivenni és visszarakni könnyű.
Előzmény: (Idipolisz 174106)
http://www.backcountry.com/ride-strapper-keeper-snowboard-boot-mens-rde0210
Idipolisz
62 élménybeszámolót írt
62
13 éve tag
2014.11.10. 22:02
Mitől macerás felvenni? Kiveszed belőle a bélést vagy hogy? Nekem a Nitro-ba simán bele megy a lábam úgy hogy csak kiengedem a belső fűzőt, van egy Ride Deuce bakim is annál ugyan ez a helyzet.
http://www.backcountry.com/images/items/900/RDE/RDE0124/WH.jpg
Előzmény: (golo 174104)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2014.11.10. 21:35
Igen, a Strapper Keeper-ben (első generációs, piros) a bakancson belül szimmetrikusan van egy gyorsfűző, ami behúzza a sarkad. Hátránya a bakinak, hogy nagyon macerás felvenni, de megéri, mert a legkényelmesebb azok közül, amiket eddig használtam. Túrázni is jó.
Előzmény: (Idipolisz 174095)
Idipolisz
62 élménybeszámolót írt
62
13 éve tag
2014.11.10. 17:18
Szia. A 60 nap alapvetően nem jelent semmit. Az én Nitro Anthem bakimban 200 nap van kb és úgy fog még mindig mint egy új. A "baj" inkább az hogy az Invader egy belépőszintű bakancs ami nem fog kiszolgálni évekig. A komolyabb Burton bakik bélésében van már ez a JBar amit a Golo is beépített házilag :) Azt javaslom csináld meg te is házilag, ha eladod később az új gazdájának is jó szolgálatot tehet.
Ha javasolhatom legközelebb olyan bakancsot vegyél aminek nem a bélésén van a fűző hanem magában a bakancson belül van egy belevarrt bokafűző rész ami a béléstől független viszont a bokádat nagyon jól megfogja anélkül hogy a sarkad mozogna. Ilyen van a Ride-ban is igaz Golo?
Ilyet ragassz a bélésre kivülről.
http://farm6.static.flickr.com/5140/5419509713_0f89f0a3ec_z.jpg
Előzmény: (cannibale 174070)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2014.11.09. 22:28
Vágj ki valamilyen keményebb szivacsból, pl. lépéselnyelő anyag laminált padló alá vagy hasonló egy L-alakú darabot és ragaszd fel kétkomponensű műgyantával a sarkad fölé de a lábikrád alá a kép szerint. Ezzel szűkül a sarkad fölött a hely, így szorosabban illeszkedik és egy darabig talán megoldja a problémát. (Persze ha már eleve ilyen, akkor nem.) Nekem a Ride bakimon, ami annyi idős lehet mint a tied, ez gyárilag van rajta, de mikor egyszer mosógépben kimostam a belsőt, akkor le is vált, de visszaragasztottam és olyan lett, mint volt.
Előzmény: (cannibale 174070)
baki.jpg
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2014.11.09. 20:00
Egy kis segítséget kérnék. Idén lehet szerintem az ucsó szezonja a Burton Invaderemnek.
A problémám az, hogy semmi baja, még a fűzője is a gyári nagyjából 60 nap lehet benne 2011 óta nyúztam és elkezdett benne el emelkedni a sarkam. Tegnap klaffogtam itthon benne egy órát csak úgy mert a kezembe került és ha lábujjhegyre terhelek érzésem szerint egy 4-5 mm tuti el emelkedik a sarkam.Beleraktam egy nem olcsó gél talpbetétet ami telitalpas de nem lett jobb.. Kuka vagy sarokemelővel még gyötörhetem?Vélemény?! :/
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.