Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Les 2 Alpes topikból

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
IamGabor
13 élménybeszámolót írt
13
9 éve tag
2015.01.14. 13:34
Félpanzió ? Annak én is nagyon örülnék. :) Mennyibe jön így ki a szállás nektek fejenként ?
Utánunk lesztek. Majd írok tapasztalatokat. Hóban biztos gazdagabbak lesztek, mert mondja most a mi hetünkre is.
Előzmény: (baddi 177864)
baddi
71 élménybeszámolót írt
71
14 éve tag
2015.01.14. 11:59
Az 1800-as szállásokat szeretem. közel a felvonó.
Az 1600 nem mind olyan jó.
Mi most a diable közelében a "hátsó" sarokban leszünk a
Hotel Le Pied Moutet -ben. a táraság megbeszélte, hogy a félpanzióért cserébe lemondunk a közvetlen pályaszállásról.
Én nehezebben tettem, mert nagyon értékelem a kevés sétát. De most novemberben későn reagáltunk 6 fős szállás már nem volt máshol. Itt is épphogy csak.. :)

És Jan 30 indulunk. február 7-ig.
Előzmény: (IamGabor 177863)
IamGabor
13 élménybeszámolót írt
13
9 éve tag
2015.01.14. 11:52
Ha jól emlékszem a Residence FranceLoc 1800m-en.

Ti mikor hova ?
Előzmény: (baddi 177862)
baddi
71 élménybeszámolót írt
71
14 éve tag
2015.01.14. 11:46
Szívesen! :)
Hol lesz most a szállásotok?
Előzmény: (IamGabor 177860)
IamGabor
13 élménybeszámolót írt
13
9 éve tag
2015.01.14. 11:40
Köszönöm a részletes infót! Tavaly mi Isolán voltunk kocsival, kb. 14 óra volt pár megállóval. Mi ketten vezettük (egyedül nem semmi! :) )

Mi is Ausztria felé mentünk és megyünk is szerintem. Nem volt gond. Olasz matricát kp-ban vettük, de sajna nem emlékszem mennyi volt. Idén is összedobjuk inkább úgy akkor.

Szerintem is sokkal jobb az autó. Buszt nem is vállalnám be.

Köszi mégegyszer!
Előzmény: (baddi 177854)
baddi
71 élménybeszámolót írt
71
14 éve tag
2015.01.14. 11:09
Ja útvonal. nem sokkal(100km) hosszabb Ausztria felé, de sokkal jobban szeretem, mert a 10 napos matrica elég míg Szlovénia felé drágább. mégha kilométerben rövidebb is. Főleg, hogy most ilyen alacsonyak az üzemanyagárak.
Persze pár ezer forint csak, de én valamiért jobban szeretem Ausztriát útvonalnak.
Előzmény: (IamGabor 177844)
baddi
71 élménybeszámolót írt
71
14 éve tag
2015.01.14. 11:07
én voltam kétszer autóval. Egyszer itt is pont a múlt évben.
Az olasz pálya drága. és baromira nem követhető mikor mit vonnak le. bankkártyával fizettem, és 3 napra rá jöttek a levonási értesítők, de nem annyikról jöttek amennyit felírtam a kapunál. Merthogy szétdobtuk a költséget. Szóval jobb apróban fizetni ilyen szempontból szerintem.

Az időjárás nagyon rossz volt mikor mentünk pont akkor volt ónos eső riadó iylesmi. Ehhez képest AUzstriábann már nem volt semmi sem érezhető belőle, viszont üresek voltak a pályák. Persze este indultunk úgy praktikusabb szerintem.

nagyon kényelmes autóval menni szerintem sokkal jobb mint busszal, pedig egyedül vezettem le. És 19 óra körül volt, de ebben Briaconban vásárlás is benne volt, meg megállók stb...és az ónos esős félelmemben a biztonság kedvéért csak 100-110 tempomattal mentünk.

Ha tehetném megint autóval mennék, de most mégis busz lesz a társaság döntése alapján.

nem tudom mi érdekel még? Ja elvileg muszáj vagy alagúton t menni vagy a Frejus, vagy a Blanc. de fogalmam sincs hogy nem kellett alagútdíjat fizetni. valahogy sikerült kihagyni. És nem volt semmi extra kilométer többletünk sem. nem tudom érdekel-e még valami így hirtelen ennyi jutott eszembe. :)
Előzmény: (IamGabor 177844)
IamGabor
13 élménybeszámolót írt
13
9 éve tag
2015.01.14. 09:51
Lesz hó, nagyon úgy tűnik.
Valakinek van tapasztalata autós utazással kapcsolatban ? (útvonal, idő, autópályadíj az olaszoknál)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.