Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
kyoshozozo
153 élménybeszámolót írt
153
12 éve tag
2015.01.16. 09:28
Szia,

szerintem megpróbálhatjátok Jasnát is!
A tömeg változó, függ az időponttól, időjárástól, iskolai szünetektől, stb. Nézni kell a kamerákat abból sok kiderül.
A 13-as pálya BielaPúttól nagyon kezdőbarát, mindenki ott oktat a környéken. Az 5-öst csak akkor próbáljátok ha picit jobban megy, 2-3 letörés van benne ami esetleg gondot okozhat, de megéri kipróbálni, mert nagyon szép ez a pálya!
(szerintem a legszebb Jasnán)
Most találkoztunk kint egy párral akik 2 órát vettek műanyagon mielőtt kijöttek, és nagyon tetszett nekik az ötös, simán letudtak csúszni rajta.
Előzmény: (hpetya82 177997)
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
2015.01.16. 08:48
Szia

első havas élménynek inkább Donovaly. Totál kezdőként (bár már nem vagy az) el lehet ott lenni napokat is a beülős felvonó oldalán, ha pedig jól haladsz, ott a Nova Hola rész, ki se kell mozdulni a terepről :)

Aztán lehet Chopok is, nem tudom milyen tömeg van arrafelé, 2 éve elég durva volt a helyzet, ami egy kezdőt lehet jobban zavar, mint a pálya meredeksége (engem jobban zavart anno...)

Sok sikert az első igazi kalandhoz!
Előzmény: (hpetya82 177997)
hpetya82
26 élménybeszámolót írt
26
9 éve tag
2015.01.16. 08:31
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Teljesen kezdő vagyok. Műanyag pályán van mögöttem kb. 5 óra oktatás. Donovalyra fogunk kimenni egy hétvégére de érdekelne Chopok is a későbbiekben. A sielok.hu nagyon sok beszámolót elolvastam és azt tapasztaltam, hogy sokan bizonyos kék pályákra azt mondják, hogy az nem kezdőnek való van benne letörés inkább halvány piros. stb. Érdeklődnék, hogy Chopokon a kék pályák (5a, 5, 14 , 13, 10) milyenek. Meritek ajánlani kezdőknek vagy inkább válasszak más terepet. Sokan írták, hogy nagy a tömeg ezért sokszor veszélyes. Kezdőként nyilván jobban örülnék, ha kicsit szellősebb lenne a pálya. Tudom, hogy nagyon szubjektív minden értékelés,de megköszönném ha valaki egy reális képet tudna adni nekem.
Előre is köszönöm a segítséget.

Péter
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.