Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síkötés topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2015.02.06. 19:38
Félre ne érts, nem volt itt felfordulás, a megoldás elég gyorsan megszületett, de a többiek elvittek a málnásba.

Jó cucc ez, ha ilyen kis "sílécre" vágysz, ne akarj mást
Tyorotyere
12 élménybeszámolót írt
12
9 éve tag
2015.02.06. 19:27
Hát sajnálom, hogy ekkora felfordulást keltettem. Sajnos hamarabb (munkám miatt) nem tudtam hamarabb elmenni szervizbe, hogy megmondják, hogy is kell beállítani. A léc nem fog égni, már csak azért sem mert ilyennel volt az első oktató órám és kék pályára nagyon jó még ha nem is komoly léc, és ha jól tudom az a lényeg, hogy élvezze az ember. Én ezzel élvezem de szeretnék rendes léccel is megtanulni majd.

A szervizes is szétszedte és ő is azt mondta, hogy nem lehet másképp csak csavar. Felhívott ma egy másik szervizes is akinél van hasonló léc ő is azt mondta mint itt már valaki, hogy függőlegesbe állítani a kengyelt és lenyomni: ezzel az a baj, hogy ha megnézitek a fotókat hogy ahol a kengyel bemegy a kötésbe ott az a lyuk pont olyan vastag mint a kengyel nincs hely egyszerűen lenyomni.

De még egyszer mondom, nagyon szépen köszönöm sok segítséget, én kezdő síelő vagyok és nem tudtam ezeket a dolgokat, de most is sokat tanultam!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.